Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
 
WYNIKI WYSZUKIWANIA - znaleziono 16 odpowiedników dla

zarządzanie

dodano: 06.09.2011 przez brandtransactions | TAGI: marketing, strategia, zarządzanie, biznes
Firma, która ma wiele marek, może precyzyjnie budować oferty dla wybranych segmentów klientów. Jeżeli ma ich za dużo, rodzą się kłopoty w zarządzaniu skomplikowanym portfelem. Jak zbudować architekturę portfolio z optymalna ilością marek.?
 
dodano: 20.10.2010 przez trendmaker | TAGI: branding, marketing, zarządzanie, strategia marki
Przeglądając niedawno różne serwisy, w celach inspiracji, natrafiłem na TatooLoaders.com. Spotkałem się z bardzo ciekawym widokiem mozaiki zdjęć, na której tatuaże przedstawiały… logo firmy Apple.
 
dodano: 27.07.2010 przez grawitacja23 | TAGI: zarządzanie, zdrowa firma, wellness
Jak sprawić by pracownik związał się z firmą? Czy oprócz prawidłowego systemu zarządzania i warunków finansowych pracodawcy mogą zbudować więź z personelem?
 
dodano: 08.07.2010 przez renifer4 | TAGI: manager, lider, zarządzanie, firma
Wiele konfliktów powstaje na skutek bagatelizowania czynników ryzyka. Lider (menedżer) świadomy ich istnienia, potrafi zapobiec ewentualnym kryzysom, ograniczając liczbę potencjalnych punktów zapalnych.
 
dodano: 26.04.2010 przez MToczyski | TAGI: przedsiębiorczość, msp, menedżer, marketing
Już 27 kwietnia odbędzie się kolejne Alternatywne Spotkanie Biznesowe. Uczestnicy zastanowią się, dlaczego jednym firmom udaje się osiągnąć spektakularne sukcesy, podczas, gdy innym trudno związać koniec z końcem...?
 
dodano: 25.02.2010 przez jakub_sadowski | TAGI: czasem, zarządzanie, szkolenia, sprzedaż
Dowiesz się jak umiejętnie i skutecznie delegować zadania swoim pracownikom oraz jak kluczowe znaczenie ma Twoja wiedza i konsekwencja w działaniu całości zespołu i firmy.
 
dodano: 29.10.2009 przez panthera | TAGI: elearning, zarządzanie, farmersi, mmo
W jaki sposób najlepiej nauczyć się zyskownie inwestować i rozwijać biznes, a zarazem poczuć smak ostrej rynkowej rywalizacji? Czas poznać wspaniałą symulację biznesową dostępną za darmo w internecie!
 
dodano: 25.06.2009 przez MToczyski | TAGI: własna firma, biznes, liderowanie, zarządzanie
Nie wiem jak Ciebie, ale mnie długo nurtowało pewne pytanie. Być może odpowiedź na nie wskaże Ci dalszą drogę w przewodzeniu innym. W przypadkach takich, jak ten, warto zrobić jedną, banalnie prostą rzecz.
 
dodano: 17.01.2009 przez Mind | TAGI: manager, firma, zarządzanie, prezes
Studia jak wiemy, są różne. Licencjackie, inżynierskie, magisterskie, podyplomowe, doktoranckie i MBA. Do tego dzielą się na stacjonarne (dzienne) i niestacjonarne (zaoczne), a ostatnio nawet studia on-line. Skupimy się na studiach z zarządzania.
 
dodano: 23.07.2008 przez gadzetoman77 | TAGI: energia, energia wewnętrzna, motywacja, sukces
Czy można wykrzesać z siebie energię, o jakiej się nam nigdy nie śniło?
 
 
SZUKAJ W PINO
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje