Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
Ithink.pl - Dziennikartstwo Obywatelskie

Odpowiedzialność w biznesie

dodano 26.04.2010
Odpowiedzialność w biznesie

Już 27 kwietnia odbędzie się kolejne Alternatywne Spotkanie Biznesowe. Uczestnicy zastanowią się, dlaczego jednym firmom udaje się osiągnąć spektakularne sukcesy, podczas, gdy innym trudno związać koniec z końcem...?


Czym różni się system organizacji pracy jednych i drugich? W jaki sposób poznać, któremu pracownikowi można powierzyć ambitne i odpowiedzialne zadanie?
Przedsiębiorcy zadają sobie te pytania na codzień. Nie ma jednej, krótkiej i uniwersalnej odpowiedzi na żadne z nich. Każda firma wypracowuje własny system dostosowany do ludzi, celów, misji i wartości danego biznesu.

Istnieją natomiast pewne fundamenty i podstawy, na których opiera się cała filozofia zarządzania.
W jaki sposób zaangażować zespół do aktywnego wykonywania projektów i koncentracji na celach firmy?
To właśnie dzięki umiejętnym delegowaniu uprawnień i odpowiedzialności motywujesz Swoich pracowników do skutecznego działania. Stają się oni częścią firmy, zależy im na jej rozwoju. Koncentrują się na wykonaniu zadań prowadzących do osiągnięcia długoterminowych celów.
Istnieje jednak ryzyko, że nie wywiążą się z określonych zadań. Podczas spotkania dowiesz się, jak temu zapobiec, a także komu warto oddelegować ambitne projekty.
Jak sprawdzić, czy ktoś jest odpowiedzialny?
Zlecanie działań nieodpowiedniemu pracownikowi powoduje jego i naszą frustrację, a także osłabienie funkcjonowania firmy. Nie zawsze mamy takim komfort, by uczyć się na własnych błędach. A ponieważ lepiej zapobiegać niż leczyć, dobrze, byś wiedział jak podejść do tematu poważnie już od pierwszych kroków zarządzania przez odpowiedzialność.
Jak stworzyć właściwe warunku zespołowi, by mógł on efektywnie realizować strategię biznesu?
Czasami zdarza się, że osoba, od której czegoś wymagamy nie ma odpowiednich zasobów ani kompetencji, by po to sięgnąć. Jak ograniczyć takie sytuacje i zwiekszyć skuteczność pracy?
Temat przedstawi Aleksander Kisil podczas najbliższego Alternatywnego Spotkania Biznesowego już 27 kwietnia 2010 w Warszawie o godzinie 18:00.
Nad inicjatywą patronują takie portale, jak Inwestycje.pl, Edustacja.pl, DlaStudenta.pl, StudentNews.pl, Dziennikarze.info i Mentora.pl.

Organizacją od przeszło roku zajmuje się Akademia Biznesu Sukces PRO. Podobne spotkania odbywają się co dwa tygodnie w Warszaiwe, Wrocławiu i Łodzi.
Miejsce: Wyższa Szkoła Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego

ul. Świeradowska 43, Warszawa
Szczegóły i zapisy na stronie internetowej: praktykasukcesu.pl
   Odpowiedzialność w biznesie - zobacz źródło wróc do artykułów
 
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Aby dodac komentarz należy się zalogować.
 
REKLAMA
 
UŻYTKOWNIK: MToczyski
avatar

O mnie
W serwisie od:
29.03.2007
Przyjaciół:
1
Dodaj do znajomych

 
INNE OD MToczyski
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje