Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
 
WYNIKI WYSZUKIWANIA - znaleziono 37 odpowiedników dla

firma

dodano: 27.01.2012 przez futurepr | TAGI: nauka, firma, biznes, ekologia
Istnienie firmy ma wielowymiarowy charakter, a na jej funkcjonowanie składa się nie tylko polityka finansowa czy zarządzania zasobami ludzkimi, ale też działania CSR, w tym aktywność na rzecz ochrony środowiska i racjonalnego gospodarowania energią.
 
dodano: 30.11.2011 przez othbaal | TAGI: firma, biznes, pomysł na biznes, pkd
Zapraszamy wszystkich do wortalu o szeroko pojętej tematyce finansowej. Przedstawiamy na tym pejdżu różnego rodzaju gotowe pomysły na rozkręcenie swojego pierwszego interesu w życiu.
 
dodano: 22.06.2011 przez lemonfirma | TAGI: firma, linux, windows, piractwo
Oprogramowanie to nic innego jak twórcza praca zespołu ludzi, to także prawa autorskie, a co za tym idzie pieniądze.
 
dodano: 21.06.2011 przez brandtransactions | TAGI: firma, ekonomia, biznes, inwestycje
Większość firm nie ma pojęcia ile warte są ich marki i wyceniają je dopiero wtedy, gdy chcą je sprzedać. Jednak stałe monitorowanie i wycena wartości marki pozwala na lepsze zarządzanie i efektywniejsze podnoszenie wartości.
 
dodano: 09.01.2011 przez lukaszsikora | TAGI: reklama, marketing, firma, biznes
Prawda jest jedną z wartości nadrzędnych w życiu człowieka. Marketing i reklama stanowią jednak tę dziedzinę działalności firmy, w której przedsiębiorcy nie zawsze decydują się głosić tylko prawdę. Czy jednak takie postępowanie jest właściwe?
 
dodano: 30.09.2010 przez pbonline | TAGI: firma, marketing, badania rynku, ankieta internetowa
Czy badania internetowe z wykorzystaniem kwestionariusza online są reprezentatywne? Co to jest badanie reprezentatywne? W jakich badaniach lepiej sprawdza się ankieta internetowa, a w jakich metody tradycyjne. Dlaczego nie można wykonać badania w 100% ?
 
dodano: 20.09.2010 przez lukaszsikora | TAGI: blogowanie, blog, firma, promocja
Social media to przyszłość marketingu. Czym są? Jak je wykorzystywać? Czego powinieneś się wystrzegać? Dowiedz się z tego artykułu.
 
Projekt, realizowany ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, ma na celu stworzenie ogólnopolskiego przewodnika po dobrych praktykach zarządzania wiekiem przez firmy i podmioty ekonomii społecznej.
 
dodano: 16.09.2010 przez pchytla | TAGI: działalność gospodarcza, samozatrudnienie, firma, kpir
Poniższy artykuł odnosi się do tematyki prowadzenia działalności gospodarczej i porusza kwestie związane z formą księgowości, jaką stanowi podatkowa księga przychodów i rozchodów.
 
dodano: 08.07.2010 przez renifer4 | TAGI: manager, lider, zarządzanie, firma
Wiele konfliktów powstaje na skutek bagatelizowania czynników ryzyka. Lider (menedżer) świadomy ich istnienia, potrafi zapobiec ewentualnym kryzysom, ograniczając liczbę potencjalnych punktów zapalnych.
 
 
SZUKAJ W PINO
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje