Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
dodano: 08.07.2010 przez renifer4 | TAGI: manager, lider, zarządzanie, firma
Wiele konfliktów powstaje na skutek bagatelizowania czynników ryzyka. Lider (menedżer) świadomy ich istnienia, potrafi zapobiec ewentualnym kryzysom, ograniczając liczbę potencjalnych punktów zapalnych.
 
dodano: 08.07.2010 przez redakcja_www.maskulizm.pl | TAGI: studia, wojsko, pieniądze, praca
Zazwyczaj popieranie przez ludzi maskulizmu jako przeciwwagi dla feminizmu jest dla zaangażowanych maskulistów i maskulistek denerwujące. Ostatnia kampania prezydencka pokazała jednak, że nie do końca słusznie.
 
Styl życia współczesnej kobiety niejednokrotnie warunkuje formę wybieranego przez nią wypoczynku, zainteresowań, jak również może mieć pewien wpływ na jej preferencje smakowe.
 
dodano: 07.07.2010 przez Mirnal | TAGI: znaki, granica, przepisy
Zaproponujmy zlikwidowanie strefy nadgranicznej w rejonach, gdzie już nie ma granicy!
 
Okazuje się, że burak oprócz swoich walorów smakowych, posiada też inne działania pożądane. Amerykańscy naukowcy udowodnili, że zjedzenie buraka daje takie same działanie jak słynna niebieska tabletka Viagry.
 
dodano: 07.07.2010 przez ekologia1 | TAGI: euroliść, oksy-biodegradacja, ekologia
Rynek żywności ekologicznej w Polce rozwija się w szybkim tempie. UE wprowadziła właśnie specjalne oznakowanie dedykowane produktom ekologicznym. Coraz więcej konsumentów docenia nie tylko ekologiczność samych produktów, ale również ich opakowanie.
 
 
W maju 2009 roku podczas mszy świętej ojciec Joachim Badeni usłyszał głos od Boga. Książka
 
dodano: 03.07.2010 przez rybczynski | TAGI: nowoczesna, firma, ebiznes, usługi
Internauci chcą mieć możliwość rezerwacji usług przez internet. Tak wynika z ankiety przeprowadzonej przez Agencję Interaktywną Binti.pl.
 
dodano: 03.07.2010 przez caro89
Mnóstwo pięknych ubranek, kolorowe zabawki, biegające wkoło maluchy, rodzice przebierający i szukający czegoś ciekawego dla swoich pociech. Tak wyglądał warszawski szafing dziecięcy.
 

 
REKLAMA
 
TELEWIZJA NA ŻYWO
 
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
SZUKAJ W PINO
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje