Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
dodano: 29.06.2010 przez jatko | TAGI: bezpieczenstow, informatyka
W dobie społeczeństwa informacyjnego kwestia bezpieczeństwa informacji nie jest już kwestią wyboru. Podobnie jak zwracamy uwagę na bezpieczeństwo przechodząc przez ulicę musimy zwracać uwagę na bezpieczeństwo w korzystaniu i przetwarzaniu z informacji.
 
dodano: 28.06.2010 przez Mirnal | TAGI: internet, dobre wychowanie, etykieta, netykieta
Każdy Uczestnik dowolnego portalu musi sobie odpowiedzieć na ważne pytanie - czy popiera trolowanie? Niestety, na niejednym portalu miota się grupa namolnych troli dążących do awantury...
 
dodano: 28.06.2010 przez beskidek | TAGI: formularze, wnt, wdt, cit
Komornik sądowy ściąga od dłużnika pieniądze zasądzone przez sąd. Zajął wynagrodzenie za pracę dłużnika oraz samochód. Czy oprócz zasądzonych kwot komornik pobierze od dłużnika opłaty związane z prowadzeniem egzekucji?
 
dodano: 28.06.2010 przez redakcja_www.maskulizm.pl | TAGI: rozwód, sąd, urlop, praca
Wczoraj mieliśmy dzień ojca. Artykułów z okazji tego dnia ukazuje się jednak jeszcze bardzo mało. Postaram się nadrobić tę lukę medialną paroma przemyśleniami na temat problemów ojców we współczesnej Europie.
 
dodano: 28.06.2010 przez Mirnal | TAGI: sąd, przyjazne państwo, prawo, opłaty
Biedny Miś, obywatel III RP, totalny niebywalec sal sądowych, w końcu miał zaszczyt znaleźć się na rozprawie w pięknym starym grodzie nad Zatoką Gdańską, o czym opowiedział autorowi tej notatki.
 
dodano: 25.06.2010 przez malami8 | TAGI: rywalizacja
Nie każda rywalizacja musi być wojną, nie wszyscy, którzy z nami walczą są naszymi wrogami. Sukcesem jest wygrać, nie niszcząc po drodze wszystkich swoich przeciwników.
 
dodano: 25.06.2010 przez damianl | TAGI: rzym, spartakus krew i piach, krew i piach, spartacus
Jaki jest przepis na dobry serial? Podobno najważniejszy jest pomysł. I choć „Spartakus: krew i piach” nie zaskakuje widza tematyką, posiada to coś, za co kochamy amerykańskie produkcje. Przykuwa uwagę i jest świetnie zrealizowany.
 
dodano: 25.06.2010 przez refernet | TAGI: szkolenia, pracownicze, unie europejska, środki unijne
Część europejskich priorytetów w zakresie polityki kształcenia i szkolenia zawodowego jest uznawana także przez Australię, Kanadę, Japonię i Stany Zjednoczone. Jakie działania podejmują te kraje?
 
Pomimo recesji państwa członkowskie i partnerzy społeczni potwierdzają swoje zaangażowanie na rzecz rozwijania umiejętności.
 
dodano: 24.06.2010 przez justyna80 | TAGI: couchsurfing, zwiedzanie, noclegi, carpooling
Jak zwiedzić Polskę i Europę, nie wydając fortuny? Coraz więcej urlopowiczów organizuje wyjazdy na własną rękę, bez pośrednictwa biur podróży.
 

 
REKLAMA
 
TELEWIZJA NA ŻYWO
 
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
SZUKAJ W PINO
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje