Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
dodano: 30.11.2010 przez krisp78 | TAGI: bezpieczeństwo na drodze, anty kac, tabletka na kaca, kac
Zwykło się mówić, że alkohol jest dla ludzi, trzeba tylko umieć odpowiednio z niego korzystać. Ci, którzy lubią wysokoprocentowe napoje i dobrą zabawę, z pewnością nieraz mieli do czynienia z dwoma dylematami.
 
dodano: 27.11.2010 przez paweljaroszynski | TAGI: detektyw, śledztwo, zbrodnia, mankell
O skandynawskich kryminałach mówi się ostatnio bardzo dużo. Polskie wydawnictwa prześcigają się w wydawaniu coraz to ciekawszych pozycji pisarzy z północnej części Europy. Jak spośród tego wysypu powieści, wybrać najciekawsze?
 
dodano: 27.11.2010 przez hanqka | TAGI: wkrętarka, ixo vino, bosch, dokręć facetowi śrubkę
Masz imprezowy charakter? Lubisz zaskakiwać znajomych najnowszymi gadżetami? Rozpocznij z nami „Polowanie na Vino” na Facebooku i zgarniaj nagrody, których design zwali z nóg nawet największych estetów!
 
Troska o środowisko naturalne to obywatelski obowiązek. Takie czynności jak niszczenie dokumentów lub dysków twardych, choć pozornie nieistotne, powinny odbywać się zgodnie z pewnymi procedurami.
 
dodano: 27.11.2010 przez matlin2010 | TAGI: literatura, surrealizm, refleksja
Każdy z nas postrzega towarzyszące nam zjawiska inaczej. Ich interpretacja zależy od naszego usposobienia, charakteru. Czy istnieje granica?
 
dodano: 25.11.2010 przez Damian Żuchowski | TAGI: śmierć, onz, zamieszki, ofiary
Już około 1186 osób umarło w ciągu zaledwie 3 tygodni na Haiti, po tym gdy w połowie października wybuchła tam epidemia cholery
 
dodano: 25.11.2010 przez tissi | TAGI: zagrożenia, korzyści, zniżki, okazje
Szybko zwiększająca się liczba serwisów oferujących zakupy grupowe sprawia, że coraz trudniej łowcom okazji upolować wartościowe oferty. Sprawdźmy co może zyskać klient zakupów grupowych i na jakie zagrożenia jest narażony.
 
dodano: 25.11.2010 przez faktarte | TAGI: praca zagranica, opiekunka
Samotność osób starszych to poważny problem społeczny. Jak pokazują badania, ponad połowa seniorów obawia się wyobcowania i wykluczenia z życia społecznego. Dlatego praca opiekunki osób starszych często wykracza poza rutynowe czynności.
 
dodano: 25.11.2010 przez kozigrod | TAGI: degustacja, smaki, zapachy, styl życia
Rodzice wpajali nam od dziecka, że ciekawość to pierwszy stopień do piekła, ale co złego jest w niej, jeżeli prowadzi ona do czegoś dobrego i przyjemnego? Nie hamując jej możemy się wzbogacić o nowe doświadczenia...
 
dodano: 24.11.2010 przez Michael_7 | TAGI: ciało, pielegnacja, uroda, kobieta
Współczesny ideał pięknej kobiety jest mniej lub bardziej skutecznie narzucany kobietom przez show-biznes. Przeprowadzając badania nad postrzeganiem kobiecego piękna, marka Dove postanowiła sprawdzić jakie atrybuty zewnętrzne są dla Polek najważniejsze.
 

 
REKLAMA
 
TELEWIZJA NA ŻYWO
 
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
SZUKAJ W PINO
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje