Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
dodano: 07.12.2010 przez faktarte | TAGI: zima, sklep sportowy, bielizna termoaktywna
Bielizna termoaktywna to wynalazek, który uchroni nas od zimowego chłodu i sprawi, że sportowe szaleństwa pozostawią bez szwanku nawet największych zmarzluchów. Przedstawiamy zalety stosowania bielizny termoaktywnej, a także doradzamy rozmiar.
 
dodano: 07.12.2010 przez agnieszka.wolowiec | TAGI: zdrowie, zima, profilaktyka, prezenty
Wraz ze zmianą czasu na zimowy, dzień staje się krótszy, wieczory coraz chłodniejsze, a Polaków dopada jesienno-zimowa chandra. Nie musimy jednak poddawać się takiemu nastrojowi. Warto wykorzystać długie wieczory stworzyć w zaciszu domowym salon SPA.
 
dodano: 07.12.2010 przez cangu56 | TAGI: marketing, public relations, opinie, oszustwo
Nieetyczna metoda rodem z Public Relations politycznego, stosowana nagminnie również w marketingu gospodarczym.
 
dodano: 05.12.2010 przez Michael_7 | TAGI: rozmowy telefoniczne, kliknij i dzwoń
Do tej pory połączenia telefoniczne mogły być wykonywane jedynie za pośrednictwem telefonu – stacjonarnego lub komórkowego, bądź też komunikatorów internetowych. „Kliknij i dzwoń” jest usługą, która ma szansę zrewolucjonizować rynek.
 
dodano: 05.12.2010 przez Michael_7 | TAGI: restauracje, kuchnia, turcja
Turecka kuchnia to prawdziwy raj dla miłośników słodyczy. Desery są tu bowiem niewiarygodnie słodkie. Można się o tym przekonać wybierając się do Restauracji Maho, gdzie serwowane są prawdziwe tureckie ciastka.
 
dodano: 05.12.2010 przez Damian Żuchowski | TAGI: turystyka, tamy, korporacja, ameryka
Łamanie praw człowieka i niepewna przyszłość Indian w Panamie.
 
Jak wynika z badań, już prawie połowa Polaków ma dostęp do Internetu w swoim domu. Należy również zauważyć, że 57 % osób posiada wasny komputer.
 
dodano: 30.11.2010 przez praktyczna | TAGI: uroda, zdrowie, cera, woda
Rewolucja w badaniach – wiemy jak zatrzymać proces starzenia się skóry twierdzą amerykańscy naukowcy. Prowadzone przez 8 lat badania nad procesem starzenie się skóry dały niewiarygodne rezultaty...
 
dodano: 30.11.2010 przez praktyczna | TAGI: pielegnacja, krem, nantes, uroda
Zima zbliża się wielkimi krokami. O jej nadejściu świadczą nie tylko coraz zimniejsze dni, ale także kondycja naszej skóry. Każda z nas doskonale wie, że jest to dla niej niezwykle trudny czas, szczególnie dla tej najwrażliwszej, pod oczami.
 
Aby skutecznie i efektywnie prowadzić rekrutację i selekcję pracowników należy dokładnie określić charakter pracy wykonywanej na danym stanowisku i w następstwie tego stworzyć odpowiedni wizerunek żądanego pracownika.
 

 
REKLAMA
 
TELEWIZJA NA ŻYWO
 
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
SZUKAJ W PINO
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje