Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
dodano: 17.01.2011 przez 5tka_pr | TAGI: mikołaj, prezent, kurier, nietrafiony
Gdy świąteczne emocje już opadną i znajdziemy chwilę, by wreszcie ze spokojem spojrzeć pod choinkę nie zawsze odnajdziemy tam wyłącznie wymarzone podarunki.
 
dodano: 17.01.2011 przez bonus1 | TAGI: kościół, prawa człowieka, oszustwo, schizofrenia
,,Używanie kija może odbywać się w służbie miłości. Pasterz potrzebuje kija przeciwko dzikiej zwierzynie, przeciwko rabusiom, szukającym łupu. Również kościół musi używać kija, bo dopiero wtedy ludzie pójdą za swoim Panem...”
 
dodano: 12.01.2011 przez faktarte | TAGI: rozrywka, karnawałowe drinki, niebanalne prezenty
Podczas gorących karnawałowych nocy nie może zabraknąć smakowitych drinków. Umiejętne przygotowanie koktajli wymaga kreatywności, zmysłu artystycznego i wiedzy. Radzimy jak za pomocą shakera wstrząsnąć światem.
 
Organizatorzy dwoili się troili nad tym, żeby zapewnić sowim gościom maksimum rozrywki. No właśnie... Jakie powinny być idealne punkty wieczoru, który pozostanie w pamięci jego uczestników jako coś niezapomnianego?
 
dodano: 12.01.2011 przez Mirnal | TAGI: polska, etyka, usa, równość
Dwóch amerykańskich wykładowców chciało się zabawić, zaś polska doktorantka skłamała publicznie i sfałszowała podpis na znanym portalu. Kto na tym gorzej wyszedł?
 
dodano: 12.01.2011 przez lipinscy | TAGI: nieruchomości, budownictwo, dom, informacje
Jeżeli jeszcze nie wiesz co to jest rekuperator, a planujesz budowę domu ten artykuł jest dla Ciebie. Wiedza tutaj przedstawiona jest swoistym ABC Rekuperacji.
 
dodano: 09.01.2011 przez Mirnal | TAGI: język, błędy, pomyłki, instrukcje
Żeby tylko były problemy z lampkami...
 
dodano: 09.01.2011 przez njnowak | TAGI: islam, religia, wiara, masoneria
Czy masoneria wykorzystuje media do rozpowszechniania stereotypu
 
dodano: 09.01.2011 przez lukaszsikora | TAGI: reklama, marketing, firma, biznes
Prawda jest jedną z wartości nadrzędnych w życiu człowieka. Marketing i reklama stanowią jednak tę dziedzinę działalności firmy, w której przedsiębiorcy nie zawsze decydują się głosić tylko prawdę. Czy jednak takie postępowanie jest właściwe?
 
dodano: 09.01.2011 przez mashki | TAGI: dziecko, sen, odzież dla dzieci i niemowląt
W czasie snu, odpoczywamy i nabieramy energię na kolejny dzień. Ale sen to także coś więcej. Śpiąc, przetwarzamy wszystkie sytuacje z naszego codziennego życia. Sen jest również kluczowy w czasie ustalania długoterminowych wspomnień.
 

 
REKLAMA
 
TELEWIZJA NA ŻYWO
 
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
SZUKAJ W PINO
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje