Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
dodano: 09.02.2011 przez brandmind | TAGI: inwestycja, brandmind, diament inwestycyjny, xandia
Czy moja inwestycja w diament będzie opłacalna? Czy proponowana przez pośrednika cena jest odpowiednia? Czy nie przepłacam za diament? Te, jak również inne, pokrewne pytania zadaje sobie każda osoba mająca kontakt z inwestycją w diamenty.
 
Kim jesteś? Jak chcesz być postrzegany? Zanim przystąpisz aktywnie do świadomego kreowania reputacji Twojej osoby i Twojej firmy zastanów się, z kim się utożsamiasz. Profesjonalny wizerunek pasuje do Twojego stylu bycia, zachowania i wartości.
 
dodano: 23.01.2011 przez agnieszka.wolowiec | TAGI: pieniądze, bank, kredyt, biznes
Wydatki świąteczne i bardzo wysokie koszty utrzymania, jakie przynosi zima sprawiają, że w tym okresie z portfela może ubyć co najmniej kilkaset, a nawet kilka tysięcy złotych więcej niż w pozostałych miesiącach.
 
dodano: 23.01.2011 przez okazje | TAGI: plazma, lcd, telewizory, ranking
Samsung i Sony były najczęściej wybieranymi markami na rynku telewizorów w roku 2010 – wynika z danych porównywarki Okazje.info. Wśród 10 najpopularniejszych modeli (LCD, LED, 3d) nie znalazł się żaden telewizor konkurencyjnych producentów.
 
Wyciek informacji to poważny problem dla każdej firmy. Jak zabezpieczyć się przed utratą danych? Jakie są skutki stosowania zbyt słabych zabezpieczeń lub całkowity brak polityki bezpieczeństwa?
 
dodano: 23.01.2011 przez marcinwojciechowski | TAGI: rachunki, należności, ebpp
Na świecie już od prawie 10 lat funkcjonują systemy łatwego i bezpiecznego regulowania rachunków poprzez kanały bankowe. Kiedy zdobędą one popularność w Polsce?
 
dodano: 18.01.2011 przez Damian Żuchowski | TAGI: przemoc, turystyka, policja, plemiona
„Nie mogłem uwierzyć widząc stopień przemocy, uprzedzeń i nieludzkiego traktowania
 
dodano: 18.01.2011 przez fitmaxxx | TAGI: dieta, suplementy, odchudzanie, suplementy diety
Jakże przełomowy to czas… Na nowo rodzi się rok, a wraz z nim rodzą się noworoczne postanowienia. Na samej górze niezmiernie długiej listy najczęściej znaleźć można poszukiwania drugiej połówki, kupowanie nowych domów i samochodów bądź rzucanie palenia.
 
dodano: 18.01.2011 przez 2bepl | TAGI: apple, pzpn, domeny, domena
Wysokie sprzedaże, ważne rocznice oraz internetowe perypetie polskich polityków. Specjaliści z firmy 2BE.PL podsumowują wydarzenia minionego roku w branży domen internetowych.
 
dodano: 18.01.2011 przez agnieszka.wolowiec | TAGI: masaz, zdrowie, relaks, odpoczynek
Coraz częściej skarżymy się na bóle mięśniowo-szkieletowe, których leczenie kojarzy się z uciążliwą rehabilitacją. Jednak nie każde panaceum na ból musi być nieprzyjemne. Dobrym przykładem jest masaż.
 

 
REKLAMA
 
TELEWIZJA NA ŻYWO
 
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
SZUKAJ W PINO
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje