Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
dodano: 13.02.2011 przez emgda20 | TAGI: miłość, życie, kobieta
Świat, w którym obecnie żyjemy rządzi się bardzo dziwnymi prawami i zasadami. Nie mamy na nic czasu. Nie dojadamy. Nie dosypiamy. Nie jesteśmy szczęśliwi.
 
dodano: 12.02.2011 przez sigmund3 | TAGI: kara, prawo, zwierzęta, marsz
Zmieniajmy świat na lepszy w obronie braci mniejszych. Spotkajmy się razem 13tego lutego w Gdańsku o godz. 13tej przy
 
dodano: 12.02.2011 przez Mirnal | TAGI: internet, media, terroryzm, kariera
Niefortunne określenia, czyli fopy.
 
dodano: 12.02.2011 przez bonus1 | TAGI: rodzina, zdrowie, prawa człowieka, oszustwo
Prof. Araszkiewicz jest kierownikiem Katedry Psychiatrii Collegium Medicum UMK i znalazł się w elitarnym gronie osiemnastu osób, którym przyznano tytuł Honorowego Ambasadora Kongresów Polskich
 
Romantyczny wieczór we dwoje nie musi oznaczać kolacji przy świecach. Na ten szczególny dzień warto podarować sobie przeżycia, których wspomnienie, nawet po latach, będzie wywoływać przyjemny dreszcz emocji.
 
dodano: 11.02.2011 przez krzysztofbabiarz | TAGI: vat, lodówka, kryzys, ludzie gryzą
Od nowego roku zmagamy się z podwyższonymi stawkami VAT. I niby nic nadzwyczajnego, bo kto by zwracał uwagę na te kilka punktów procentowych. Ale w skali kraju, w portfelu i co najważniejsze w lodówce sporo zaczyna się zmieniać.
 
Kiedy 20 lat temu mieszkałem w Ustce dominowało w nim myślenie o przemyśle, jako funkcji napędzającej rozwój. Dziś funkcja miasta zmieniła się zasadniczo. Dominuje funkcja letniskowa i kuracyjna. Ustka staje się kurortem...
 
Moda z europejskich stolic dociera do Polski po minimum roku! Wszystkie ważniejsze marki sprzedające odzież, swoje nowe kolekcje umieszczają w głównych stolicach mody, niestety nie w Polsce.
 
dodano: 11.02.2011 przez nitrogt | TAGI: stroj, motor, kombinezon, motocykl
Każdy szanujący się motocyklista ma na swoim wyposażeniu profesjonalny strój motocyklowy. Jednak nie każdy wie, jak należy się z nim obchodzić, aby zachował swe parametry.
 
dodano: 09.02.2011 przez agnieszka.wolowiec | TAGI: zdrowie, uroda
Dobroczynna moc pola magnetycznego znana była już w starożytności. Korzystano z niej wiedząc, że pobudza samoregulację komórek oraz pozytywnie wpływa na stan zdrowia i samopoczucia.
 

 
REKLAMA
 
TELEWIZJA NA ŻYWO
 
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
SZUKAJ W PINO
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje