Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
 
WYNIKI WYSZUKIWANIA - znaleziono 49 odpowiedników dla

dom

dodano: 26.02.2012 przez rafaloku | TAGI: dom, ogród
Elementem obecnym w większości ogrodów przydomowych oraz działkowych jest trawnik. Co zrobić aby stanowił ozdobę ogrodu i nie sprawiał kłopotów? Wszystko musi się zacząć od właściwego założenia trawnika.
 
dodano: 22.02.2012 przez rafaloku | TAGI: dom, ogród
Elementem obecnym w większości ogrodów przydomowych oraz działkowych jest trawnik. Co zrobić aby stanowił ozdobę ogrodu i nie sprawiał kłopotów? Wszystko musi się zacząć od właściwego założenia trawnika.
 
dodano: 27.10.2011 przez maszmedia | TAGI: pościel, dom, moda, nowa kolekcja
Wzornictwo niczym z pałacowej sypialni, w połączeniu z wyjątkową jakością tkaniny i wykończenia. Kolekcja pościeli Royal Collection to „mercedes” w ofercie Andropolu.
 
dodano: 05.10.2011 przez adpr | TAGI: dom, ciepło, analizy, pomiary
Kamery termowizyjne, powszechnie używane do sprawdzania izolacji termicznych budynków, mają, o czym niewiele osób wie, także inne, szersze zastosowanie, które może zainteresować np. .. alergików.
 
dodano: 26.09.2011 przez newdesign | TAGI: kuchnia, sztuka, mieszkanie, dom
Nowości i prostota, przeciętność i standardy coraz mocniej przekładają się na styl produktów i charakter sklepów. Projektowanie jest jednak ukierunkowane na odmienność i indywidualizm. Powrót do dawnego stylu dekorowania domu jest na czasie.
 
dodano: 22.09.2011 przez adpr | TAGI: dom, ciepło, analizy, pomiary
Kamera termowizyjna próbuje naśladować to co na przestrzeni milionów lat ewolucji stworzyła natura. Aby to zrozumieć należy przyjrzeć się bliżej budowie… ludzkiego oka.
 
dodano: 14.07.2011 przez maja_kajka | TAGI: dom, oszczędności, klimat, kropki
Ciepły dom zimą, przyjemnie chłodny latem i dodatkowo mniejsze rachunki za ogrzewanie i ewentualną klimatyzację. Niemożliwe, a dlaczego? Wszystko załatwi odpowiednio wykonane ocieplenie budynku.
 
dodano: 13.07.2011 przez marta_nowicka_ | TAGI: dziecko, nauka, dom
Książka „Aby żadne dziecko nie pozostało w tyle” jest nowością na polskim rynku wydawniczym a ukazała się nakładem wydawnictwa Wolters Kluwer Polska.
 
Nieograniczona przestrzeń, blask gładkiego szkła i obezwładniające poczucie wolności - to największe bogactwo łazienki wyposażonej w kabinę prysznicową typu walk in. W takiej przestrzeni możemy poczuć się jak w swoim własnym królestwie.
 
dodano: 12.01.2011 przez lipinscy | TAGI: nieruchomości, budownictwo, dom, informacje
Jeżeli jeszcze nie wiesz co to jest rekuperator, a planujesz budowę domu ten artykuł jest dla Ciebie. Wiedza tutaj przedstawiona jest swoistym ABC Rekuperacji.
 
 
SZUKAJ W PINO
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje