Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
“Lubię to!” czy “nie lubię” ? Ciekawe jak zmieniło się społeczeństwo odkąd pojawiła się opcja dzielenia się zdjęciami na portalach społecznościowych – aktualnie większość topowych portali socjalnych daje taką możliwość.
 
dodano: 27.06.2011 przez zarowkamarketing.pl | TAGI: kino, kultura, rozrywka, bechłatów
Galeria Bawełnianka podpisała umowę z operatorem kinowym Cinema3D S.A. Będzie to pierwsze w Bełchatowie wielosalowe kino w technologii 3D. Rozrywka w pełnym wymiarze.
 
dodano: 27.06.2011 przez naming | TAGI: produktu, nazwa, slogan, nazwa dla firmy
Nazwy są różne – jedne są mniej, inne bardziej atrakcyjne, łatwiej zapadające w pamięć i przyciągające uwagę. O jednych mówimy, że są ładne, a inne z kolei brzydkie. Ale o jakiej nazwie można powiedzieć, że jest dobra?
 
dodano: 22.06.2011 przez flying_frog | TAGI: edukacja, młodzież, dzieci, wychowanie seksualne
Nowe ustawy dotyczące wychowania seksualnego, czyli nic innego, jak wypociny polityków, nowe ustawy mające, teoretycznie, zmniejszyć ilość ciąż wśród nastolatków, oraz zakonnice uczące tego oto przedmiotu w szkołach.
 
dodano: 22.06.2011 przez lemonfirma | TAGI: firma, linux, windows, piractwo
Oprogramowanie to nic innego jak twórcza praca zespołu ludzi, to także prawa autorskie, a co za tym idzie pieniądze.
 
dodano: 22.06.2011 przez achala | TAGI: wolność, życie, stres, medytacja
Ty też myślałeś, że odpowiednia dawka stresu jest zdrowa, a ludzie wolni od stresu lekkomyślni? Sam przekonaj się, co pokazują najnowsze badania naukowe.
 
dodano: 22.06.2011 przez sylwester7 | TAGI: zdrowie, uroda, stomatologia
Aktualnie, kiedy jedną z najpopularniejszych wydziałów stomatologii jest implantologia – ludzie często zadają sobie pytanie, czy trzeba ratować zęby, przede wszystkim jeśli są bardzo zniszczone. Oczywiście odpowiedź brzmi – tak.
 
dodano: 21.06.2011 przez ana_banana | TAGI: reklama, marketing
Kiedy możemy się zorientować, że dany aktor jest na przysłowiowym topie? Kiedy zostaje zapraszany do wzięcia udziału w spotach reklamowych. Przekrój reklamowanych produktów jest szeroki. Reklamodawcy są gotowi wyłożyć spore pieniądze...
 
dodano: 21.06.2011 przez brandtransactions | TAGI: firma, ekonomia, biznes, inwestycje
Większość firm nie ma pojęcia ile warte są ich marki i wyceniają je dopiero wtedy, gdy chcą je sprzedać. Jednak stałe monitorowanie i wycena wartości marki pozwala na lepsze zarządzanie i efektywniejsze podnoszenie wartości.
 
dodano: 21.06.2011 przez Damian Żuchowski | TAGI: polityka, usa, manipulacja, stany zjednoczone
Rózwój przemysłu nuklearnego i górnictwa uranu w Stanach Zjednoczonych od zawsze wiązał się z naruszaniem praw rdzennej ludności. Zachodni Szoszoni są jednym z ludów najciężej dotkniętych przez rozwój sektora atomowego.
 

 
REKLAMA
 
TELEWIZJA NA ŻYWO
 
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
SZUKAJ W PINO
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje