Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
Spokałeś się kiedykolwiek z urządzeniem jakim jest e-papieros? Zapoznaj się, z tym wartym przeczytania artykułem, na temat szkodliwości elektronicznych papierosów i zawartych w nich substancji.
 
Dlaczego dzieci Akademii Przyszłości co roku w Dniu Dziecka siadają w fotelach prezesów wielkich korporacji, takich jak TVN czy BP?
 
dodano: 13.06.2011 przez tissi | TAGI: firmy, biznes, google
Szef Google, Eric Schmidt ogłosił, że gigant na rynku wyszukiwarek uruchomi własną wersję zakupów grupowych 1 czerwca 2011. Pierwszym miastem, w którym mają pojawić się oferty jest Portland w Stanach Zjednoczonych.
 
 
dodano: 08.06.2011 przez slawomir.dabrowskimarketing | TAGI: biznes, inwestycje, wino
Obecnie pod pojęciem inwestycje najczęściej rozumie się papiery wartościowe, nieruchomości czy złoto.
 
dodano: 08.06.2011 przez mikolajczuba | TAGI: polska, demokracja, usa, prezydent
Wizerunek regionalnego lidera w promowaniu demokracji i gospodarki rynkowej jest dziś o tyle sukcesem Polski… o ile komplementem ze strony prezydenta USA. Jednak wytyczany profil polskiej polityki może mieć wiele pozytywnych skutków.
 
Pamiętam taki obrazek, jak w czasie epidemii choroby wściekłych krów John Gummer – Minister Rolnictwa Jej Królewskiej Mości - podał córce hamburgera na oczach dziennikarzy. Dziś – analogicznie - przyszedł czas na zajadanie ogórków.
 
dodano: 06.06.2011 przez maszmedia | TAGI: gimnazjum, unia, białystok, prezydencja
W jaki sposób rozpropagować wiedzę o polskiej prezydencji? Poprzez koncerty, ulotki, a nawet śpiewając piosenki. Takie formy wybrali białostoccy gimnazjaliści w ramach ogólnopolskiego konkursu. Teraz najlepsze projekty będą walczyły o laury w Warszawie.
 
W miniony czwartek w ramach projektu „Kobieca Przestrzeń” w kawiarni Bratnia Szatnia w Warszawie odbyło się spotkanie
 
dodano: 06.06.2011 przez Damian Żuchowski | TAGI: polityka, górnictwo, kopalnia, prawa człowieka
Ambasador USA w Bangladeszu lobbował za otwarciem kopalni, która doprowadzi do eksmisji i utraty środków utrzymania setek tysięcy mieszkańców regionu Phulbari.
 

 
REKLAMA
 
TELEWIZJA NA ŻYWO
 
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
SZUKAJ W PINO
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje