Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
dodano: 08.07.2011 przez scalate | TAGI: mężczyzna, facet, tożsamość, meida
Te , reklamy…. Współcześnie mężczyźni z jednej strony mają być twardzi i silni, z drugiej emocjonalni. Przyznaje się, że mają syndrom Piotrusia Pana, i że to niekorzystne dla nas zjawisko. Z drugiej strony podziwia się „p
 
Wybierając się na wakacje warto zamiast gotówki zabierać ze sobą przedpłacone karty płatnicze. Są one najpewniejszym środkiem dostępu do naszych pieniędzy w podróży.
 
dodano: 07.07.2011 przez buzzer_o | TAGI: szkoła, edukacja, matematyka
W współczesnych szkołach, tablica, kreda i pomoce naukowe w postaci globusa, czy ludzkiego szkieletu na stojaku już nie wystarczą by przyciągnąć uwagę uczniów.
 
dodano: 07.07.2011 przez wesox | TAGI: internet, google, społeczność
Dziś ruszają testy nowej społeczności od google pod nazwą google+ Jest to odpowiedź giganta na Facebooka . Jestem ciekaw czy ludzie pokochają ten projekt.
 
W Polsce już blisko 60 proc. przedsiębiorców szuka opinii o swoich przyszłych kontrahentach w Internecie. Podważenie reputacji firmy w sieci może przełożyć się bezpośrednio na wyniki finansowe i sukces biznesowy.
 
dodano: 07.07.2011 przez njnowak | TAGI: muzyka, polska, prl, historia
Rzecz o pierwszym w Polsce nowoczesnym girlsbandzie.
 
dodano: 06.07.2011 przez faktarte | TAGI: gsm, tablety, kiano
Kiano to dowód na to, że tablety nie są ekskluzywnymi gadżetami przeznaczonymi tylko dla najbogatszych użytkowników. Marka dostosowała swoje produkty do charakteru polskiego rynku łącząc technologię z osiągalną dla każdego ceną.
 
W życiu spotykają nas różne stresujące sytuacje. Wielu zgodzi się ze mną, że do czołówki bez wątpienia możemy zaliczyć rozmowy kwalifikacyjne. Czasem jednak sytuacja przerasta nasze oczekiwania i wymyka się ze schematu…
 
dodano: 06.07.2011 przez bonus1 | TAGI: kaczyński pis, prawa człowieka, dyskryminacja, psychiatria
I Ty możesz dostać nakaz stawienia się na badania psychiatryczne. Jarosław Kaczyński jakoś sobie poradzi, ale czy i jak poradziłby sobie statystyczny Polak?
 
dodano: 06.07.2011 przez eduadziennik | TAGI: szkoła, nauczyciel, edukacja, dyrektor
Zbliża się koniec roku szkolnego oraz początek ferii letnich. Okres wakacyjny to nie tylko czas beztroskiego leniuchowania kadry pedagogicznej, to przede wszystkim możliwości wprowadzenia zmian w szkole.
 

 
REKLAMA
 
TELEWIZJA NA ŻYWO
 
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
SZUKAJ W PINO
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje