Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
Ithink.pl - Dziennikartstwo Obywatelskie

Galeria Bawełnianka z Cinema3D

dodano 27.06.2011
Galeria Bawełnianka z Cinema3D

Galeria Bawełnianka podpisała umowę z operatorem kinowym Cinema3D S.A. Będzie to pierwsze w Bełchatowie wielosalowe kino w technologii 3D. Rozrywka w pełnym wymiarze.


- Cinema3D to rozrywka w pełnym wymiarze. Wybraliśmy właśnie tego operatora kinowego ze względu na profesjonalizm, najnowsze technologie oraz nowoczesne podejście do biznesu. To solidny partner biznesowy, oferujący najwyższe standardy usług. Ponadto Cinema3D to kino rodzinne, zapewniające najnowsze premiery, czyli znakomitą rozrywkę dla widzów – mówi Krzysztof Włuka, prezes spółki Bawełnianka.


Rozrywka w pełnym wymiarze
Spółka Cinema3D wyposaża swoje obiekty w cyfrowe projektory Barco, w system dźwięku dolby digital oraz projektory analogowe KINOTON. Kino współpracuje z największymi dystrybutorami filmów na świecie: Warner Bros Polska, UIP, Forum Film, Monolith, ITI Cinema, Imperial Cinema. Na ekrany kin należących do Cinema3D trafiają najlepsze światowe premiery. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się maratony filmowe, podczas których można obejrzeć znakomite obrazy z preferencyjnymi cenami biletów. Nowoczesny design, własny popcorn bar oraz możliwość rezerwacji biletów online zapewnią komfort i znakomitą rozrywkę mieszkańcom Bełchatowa i okolic. W Bawełniance kino usytuowane będzie na pierwszym piętrze galerii. Będzie miało kilka sal projekcyjnych z około 1000 foteli dla widzów.
- Nasz biznesplan zakłada lokalizacje kin w miastach średniej wielkości, przede wszystkim około 100 tysięcy mieszkańców – informuje Andrzej Bartnicki, prezes spółki Cinema3D. - Otwarte w styczniu kino w Galerii Twierdza Kłodzko odniosło ogromny sukces. Trzysalowy multipleks odwiedziło do tej pory blisko 100 tysięcy widzów. Do 2014 roku planujemy zarządzać około dziesięcioma wielosalowymi kinami - dodaje.


Dzięki zastosowaniu nowoczesnej techniki kinowej opartej na cyfrowych projektorach bełchatowianie będą mogli oglądać ciekawie dobrany repertuar również w systemie, tworzącym wrażenie trójwymiarowości. Kinotechnika w systemie 3D znakomicie sprawdza się w kinie rozrywkowym, akcji czy obrazach animowanych. - Coraz więcej twórców sięga właśnie po tę nowoczesną technikę przekazu. Jednak tradycyjne kino ma się dobrze i jestem przekonany, że w najbliższym czasie nie zostanie wyparte przez technologie 3D. Dlatego proponujemy projekcje także w tradycyjnej technice cyfrowej – przekonuje prezes spółki Cinema3D.
   Galeria Bawełnianka z Cinema3D - zobacz źródło wróc do artykułów
 
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Aby dodac komentarz należy się zalogować.
 
REKLAMA
 
UŻYTKOWNIK: zarowkamarketing.pl
avatar

O mnie
W serwisie od:
27.06.2011
Dodaj do znajomych

 
INNE OD zarowkamarketing.pl
 
ARTYKUŁY O PODOBNYM TEMACIE
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje