Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
dodano: 04.07.2011 przez zarowkamarketing.pl | TAGI: e-marketing, aukcje, e-handel
Bogaty asortyment sklepów online, możliwość zakupu towaru z dowolnego kraju na świecie oraz oferty kipiące od wszelkiego rodzaju zniżek i promocji sprawiają, że często decyzję o zakupie podejmujemy pod wpływem impulsu.
 
dodano: 04.07.2011 przez kbanas | TAGI: bezpieczeństwo, zdrowie, wypoczynek
Rozpoczynają się wakacje, wypoczynku i relaksu. Niemniej jednak jest to również czas wielu zagrożeń. Uciążliwe upały, wysiłek fizyczny, nagły stres czy szok temperaturowy po zetknięciu z zimną wodą mogą wywołać zatrzymanie akcji serca.
 
dodano: 04.07.2011 przez zbaszek | TAGI: sport, wimbledon, tenis, łukasz kubot
Najlepsi tenisiści świata od przeszło tygodnia walczą na trawiastych kortach w Londynie o zwycięstwo w Wimbledonie. W turnieju gry pojedynczej startowało dwoje reprezentantów naszego kraju: Agnieszka Radwańska oraz Łukasz Kubot.
 
dodano: 04.07.2011 przez agula44 | TAGI: architektura, wrocław, zabytki, wagner
We Wrocławiu przybywa ciągle miejsc, w których możliwe jest zorganizowanie prestiżowych imprez na wielką skalę. Dla fanów piłki nożnej lub rocka powstaje stadion.
 
dodano: 30.06.2011 przez downstreet | TAGI: nowoczesne oszczędzanie, wyniki badań
Czy możliwe jest jednoczesne oszczędzanie i wydawanie pieniędzy? Czy potrafimy pomysłowo gospodarować naszym budżetem? Na czym polega nowoczesne oszczędzanie?
 
dodano: 30.06.2011 przez autonegocjator | TAGI: samochód, zakupy, autor, przemysł samochodowy
Weekend w spa, pobyt w luksusowym hotelu czy zniżka na wizytę u fryzjera to tylko niektóre propozycje serwisów, dających możliwość dokonywania zakupów grupowych.
 
dodano: 30.06.2011 przez izabelin | TAGI: ekonomia, biznes, inwestycje, marka
Przewaga konkurencyjna jest często wynikiem wykreowania i skutecznego wprowadzenia na rynek nowych produktów i ofert. Odpowiedź na pytanie, pod jaką marką wprowadzać nową ofertę, może być kluczowa dla sukcesu rynkowego.
 
dodano: 30.06.2011 przez jakub_zalewski | TAGI: sport, wrocław, tenis, tenis na nawózkach
05.07 startuje IX międzynarodowy turniej w tenisie ziemnym na wózkach–Wrocław Cup. Zawody odbędą się na kortach przy Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Finał turnieju Wrocław Cup 2011 rozpocznie się 9. lipca o godzinie 11:00. Wstęp Wolny!
 
Jeszcze do niedawna targi były narzędziem wykorzystywanym głównie na rynku biznesowym i przygotowywane były z myślą o przedstawicielach konkretnej branży. Traktowano je raczej jako okazję do nawiązania nowych kontaktów biznesowych i pozyskania zleceń.
 
dodano: 27.06.2011 przez agencja-praktycy | TAGI: e-marketing, google, praktycy
Wyszukiwarka Google nadal pozostaje kluczowym narzędziem przy wyszukiwaniu informacji o lokalnych biznesach. Jednak coraz bardziej wymagającym użytkownikom internetu nie wystarczą już proste wiadomości o firmie, czy usłudze.
 

 
REKLAMA
 
TELEWIZJA NA ŻYWO
 
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
SZUKAJ W PINO
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje