Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
Coraz więcej seniorów jesień życia wykorzystuje jako drugą młodość. Czas, kiedy dzieci poszły na tzw. „swoje”, a wnuków nie trzeba już bawić, seniorzy poświęcają na realizowanie własnych potrzeb i marzeń.
 
dodano: 23.04.2010 przez magdamazur | TAGI: newsgastro, heston blumenthal, kuchnia molekularna
Zwolennicy niekonwencjonalności twierdzą, że kuchnia molekularna to nic odkrywczego. Już w I wieku po Chrystusie w Aleksandrii, Maria Prophetisa zaczęła eksperymentować z jedzeniem i wymyśliła pieczenie na wolnym ogniu.
 
Dziś mało kto pomyśli o tym, że złoto to nie tylko kruszec, z którego wyrabia się biżuterię, ale także lekarstwo na niektóre dolegliwości. Leczenie złotem wydaje się zabobonem, choć w czasach nam odległych nie tylko stosowano je w medycynie.
 
dodano: 23.04.2010 przez physio | TAGI: ekg, zawał, defibrylator, physio
W Centrum Kardiologii Inwazyjnej Elektroterapii i Angiologii NZOZ w Ostrowcu Świętokrzyskim uruchomiono Medyczną Stację Odbiorczą. To druga w województwie placówka, która włączyła się w ogólnopolski program telemedycyny ratunkowej Lifenet.
 
dodano: 22.04.2010 przez wako | TAGI: jawność dokonań naukowych, feudalizm, reformy nauki
Proponowane zmiany w ustawach o nauce i szkolnictwie wyższym petryfikują stare, skompromitowane zasady oceniania dokonań naukowych, ludzi i projektów. Tekst jest pewną propozycją zmian.
 
dodano: 22.04.2010 przez princesimon | TAGI: polskie niebo otwarte rzeszów jasionka
21 kwietnia 2010 roku, po kilku dniach, Polska Agencja Żeglugi Powietrznej otworzyła niebo nad Polską. Zezwoliła na wykonywanie wszelkich operacji lotniczych na wszystkich lotniskach.
 
dodano: 22.04.2010 przez skarbiec.biz
W Polsce owoce morza wciąż jeszcze stanowią rarytas, choć w ostatnim czasie obserwuje się zwiększone zainteresowanie nimi. Oprócz niepowtarzalnego smaku mają również wysoką wartość odżywczą.
 
dodano: 22.04.2010 przez skarbiec.biz
Artykuł w przejrzysty sposób tłumaczy, jak istotne jest rozważne gospodarowanie przychodami w biznesie, wskazując na wyłączenie części aktywów z obrotu w Polsce i przekazaniu ich do pasywnych inwestycji zagranicznych.
 
dodano: 21.04.2010 przez skarbiec.biz | TAGI: wierzyciel, dłużnik, majątek, komornik
Po ustaleniu możliwości poszukiwania przez komornika majątku warto określić jakie świadczenia mogą być przez niego zajęte, co dokładnie wyjaśnia poniższy artykuł.
 
dodano: 21.04.2010 przez tomaszb00 | TAGI: motywacja, samomotywacja, techniki, metody
W artykule chcianym przedstawić 7 najpopularniejszych i według mnie dających najlepsze efekty technik motywacyjnych, które pozwolą Ci zrealizować marzenia i cele.
 

 
REKLAMA
 
TELEWIZJA NA ŻYWO
 
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
SZUKAJ W PINO
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje