Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
dodano: 28.04.2010 przez redakcja_www.maskulizm.pl | TAGI: wojna, wieś, młodzież, górnicy
Czym w polityce zajmują mężczyźni a czym kobiety i co z tego wynika dla pomysłu wprowadzenia do sejmu parytetu kobiet? Może gdyby „polityczki” poza sprawami kobiet raczyły zajmować się także sprawami całego społeczeństwa, byłoby ich w parlamencie więcej.
 
dodano: 28.04.2010 przez r.zarzeczny | TAGI: teleopieka
Słaba kondycja polskiej służby zdrowia jest impulsem dla rozwoju prywatnych usług w sektorze opieki zdrowotnej. Na rynku pojawiają się przedsiębiorcy oferujący usługi oparte na nowych technologiach dofinansowanych z funduszy unijnych.
 
dodano: 27.04.2010 przez asasello | TAGI: słubice, semik, rasizm, paczkowski
21 marca, w rocznicę masakry w Sharpeville w RPA, obchodzony był Międzynarodowy Dzień Walki z Rasizmem. Rozpoczynał on Tydzień Solidarności z Ofiarami Rasizmu, który w tym roku po raz pierwszy zawitał do Słubic.
 
dodano: 27.04.2010 przez redakcja_www.maskulizm.pl | TAGI: wojna, wieś, młodzież, górnicy
Czym w polityce zajmują mężczyźni a czym kobiety i co z tego wynika dla pomysłu wprowadzenia do sejmu parytetu kobiet? Może gdyby „polityczki” poza sprawami kobiet raczyły zajmować się także sprawami całego społeczeństwa, byłoby ich w parlamencie więcej.
 
Z najnowszych badań wynika, że serwisy społecznościowe na całym świecie skupiają blisko 940 milionów ludzi. Wielu z nich czas w sieci poświęca na wysyłanie wiadomości czy dodawanie zdjęć do swojego profilu.
 
dodano: 27.04.2010 przez freeda | TAGI: dziennikarstwo, romowie
Czy potrzebna jest wiedza na temat mniejszości w jednolitym etnicznie kraju, jakim jest Polska. A może wcale jednolici nie jesteśmy? Udział w projekcie dotyczącym Romów da szansę ambitnym, początkującym dziennikarzom lub studentom na rozwój kariery.
 
Czy faktycznie kobiety były przez wieki ciemiężone? Czy w celu zmiany tej sytuacji podejmowały morderczą walkę, na którą patriarchat odpowiadał agresją i opresją?A może wręcz przeciwnie.
 
dodano: 26.04.2010 przez agencja_praktycy | TAGI: trendy, społeczności, promocja, branding
Okazuje się, że ten sam mechanizm można wykorzystać w celach biznesowych. Coraz więcej słyszy się o internetowym Public Relations. Jakich błędów należy unikać w działaniach ePRowych?
 
dodano: 26.04.2010 przez MToczyski | TAGI: przedsiębiorczość, msp, menedżer, marketing
Już 27 kwietnia odbędzie się kolejne Alternatywne Spotkanie Biznesowe. Uczestnicy zastanowią się, dlaczego jednym firmom udaje się osiągnąć spektakularne sukcesy, podczas, gdy innym trudno związać koniec z końcem...?
 
Według danych GUSu w miastach mieszkają ponad 3 miliony osób po 65. roku życia. Chcą one być równoprawnymi i aktywnymi mieszkańcami dużych miast. Jednak czy metropolie są przyjazne dla seniorów?
 

 
REKLAMA
 
TELEWIZJA NA ŻYWO
 
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
SZUKAJ W PINO
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje