Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
Od kilku dni Polska Agencja Żeglugi Powietrznej co chwilę otwiera i zamyka przestrzeń powietrzną nad Polską lub jej poszczególnymi regionami.
 
dodano: 21.04.2010 przez to-breathe
Zamknęłam na chwilę oczy. Poczułam, że opadam na łóżku. Gdy ponownie otworzyłam powieki Jego już nie było. Byłam w pokoju sama. Zapłakana. Całkiem naga. Ten ból był nie do zniesienia.
 
dodano: 20.04.2010 przez martabrz | TAGI: teatr
Teatr jak teatr. Lubię teatr.
 
dodano: 20.04.2010 przez michal_j | TAGI: kanonierzy, arsenal, liga angielska, premier league
Jeden z głównych bohaterów niedzielnej konfrontacji Wigan z Arsenalem (3-2), Ben Watson, ma nadzieję, że po tym jak pokazał się z dobrej strony w meczu z Kanonierami, będzie mógł liczyć na pewien przełom w swojej karierze.
 
dodano: 20.04.2010 przez princesimon | TAGI: paraliż lotnisk, odwołane loty
W niedzielę 18 kwietnia 2010 roku otwarto przestrzeń powietrzną nad północną Polską. Od kilku dni było to niemożliwe. Najdłużej czynnym lotniskiem był port Rzeszów-Jasionka. Port działał do piątkowego popołudnia.
 
Nadmierne spożycie cukru jest zjawiskiem niekorzystnym dla naszego zdrowia. Cukier tuczy, kradnie z organizmu ważną witaminę B1, ponadto odpowiedzialny jest za cukrzyce, arteriosklerozę, osłabienie odporności organizmu oraz próchnice.
 
dodano: 19.04.2010 przez michal_j | TAGI: premiership, premier league, city of manchester, old trafford
W związku ze zbliżającym się bezpośrednim spotkaniem dwóch zespołów z Manchesteru (United i City), w mediach znów głośno zrobiło się o Carlosie Tevezie, który jak wiemy, w lecie ubiegłego roku przeniósł się z Old Trafford na City of Manchester.
 
dodano: 19.04.2010 przez johnny_boy | TAGI: tupolew, katastrofa, samolot
Przyczyny sobotniej katastrofy pod Smoleńskiem nie są znane i chyba jeszcze długo nie będą. Pewne natomiast jest, że ważne osoby w państwie latają przestarzałym sprzętem, a kolejne rządy nie mogą sobie poradzić z zakupem nowych maszyn.
 
dodano: 19.04.2010 przez johnny_boy | TAGI: wawel, pogrzeb, lech kaczyński
Nie chciałbym umniejszać zasług prezydenta Lecha Kaczyńskiego, ani też poddawać wątpliwości tragedii jaka miała ostatnio miejsce pod Smoleńskiem, ale czy Wawel to odpowiednie miejsce na pochówek prezydenckiej pary ?
 
dodano: 19.04.2010 przez princesimon | TAGI: loty-z-polski, przestrzeń powietrzna
Polska Agencja Żeglugi Powietrznej poinformowała o zamknięciu przestrzeni powietrznej nad Polską. Jedyne działające porty lotnicze to Kraków-Balice i Rzeszów-Jasionka.
 

 
REKLAMA
 
TELEWIZJA NA ŻYWO
 
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
SZUKAJ W PINO
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje