Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
 
WYNIKI WYSZUKIWANIA - znaleziono 55 odpowiedników dla

mężczyzna

dodano: 22.02.2012 przez njnowak | TAGI: subiektywizm, homoseksualizm, nauka, mężczyzna
Studia genderowe, badające płeć od strony kulturowej, nie są złe. Niewłaściwe jest wykorzystywanie tych studiów do celów ideologicznych.
 
dodano: 01.02.2012 przez njnowak | TAGI: społeczeństwo, mężczyzna, kobieta, feminizm
Dlaczego facet jest wybrańcem? Czemu chłopcy bywają tacy nieznośni? Czy feministka to ukryta antyfeministka? Jaki potencjał tkwi w męskich jądrach?
 
dodano: 08.07.2011 przez scalate | TAGI: mężczyzna, facet, tożsamość, meida
Te , reklamy…. Współcześnie mężczyźni z jednej strony mają być twardzi i silni, z drugiej emocjonalni. Przyznaje się, że mają syndrom Piotrusia Pana, i że to niekorzystne dla nas zjawisko. Z drugiej strony podziwia się „p
 
dodano: 10.05.2011 przez scalate | TAGI: mężczyzna, męskość, relacje, tożsamość
Dopóki ONA nadaje mu męskość, to on raczej nigdy nie będzie facetem który jest liderem, który jest silny, wie czego chce. Widać po nim syndrom Piotrusia Pana.
 
dodano: 22.11.2010 przez m.chiripa | TAGI: zaufanie, partnerstwo, zazdrość, miłość
Czy przyjaźń damsko-męska to naprawdę tylko mit? A może prawda, w którą boimy się uwierzyć? Gdzie przebiega tak krucha granica między miłością i przyjaźnią?
 
dodano: 21.11.2010 przez m.chiripa | TAGI: zaufanie, partnerstwo, zazdrość, miłość
Czy przyjaźń damsko-męska to naprawdę tylko mit? A może prawda, w którą boimy się uwierzyć? Gdzie przebiega tak krucha granica między miłością i przyjaźnią?
 
dodano: 29.09.2010 przez to-breathe | TAGI: miłość, przyjaźń, kobieta, mężczyzna
Czy te uczucia, uczucie, którym kiedyś darzyliśmy kogoś, powróci do nas i czy znowu zaczniemy żyć tak, by bez wyrzutów sumienia oglądać się za siebie? Czy to przypadkiem nie jest masochizm psychiczny?
 
dodano: 17.09.2010 przez faktarte | TAGI: mężczyzna, biżuteria
Dodatki, które ozdabiają męskie ciało powinny być subtelne i gustowne. Ważne jest, aby dawały poczucie komfortu i nie przyćmiewały tego, co lubimy w mężczyźnie najbardziej: indywidualizmu, fantazji, klasy, ale także odwagi w łamaniu stereotypów.
 
dodano: 07.09.2010 przez lemonfirma | TAGI: ciąża, mężczyzna, niepłodność, bezpłodność
„Kobiety chodzą do ginekologa, a mężczyźni chodzą …..na piwo” – taki stereotyp nadal funkcjonuje. Kiedy para stara się o dziecko i efektów nie ma, wtedy zazwyczaj mówi się, że wina leży po stronie kobiety.
 
Mundial 2010 w Afryce, miliony widzów głównie mężczyzn. Miliony sportowych wdów! Dlaczego mężczyzn tak bardzo fascynuje sport?
 
 
SZUKAJ W PINO
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje