Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
Ithink.pl - Dziennikartstwo Obywatelskie

Czy kobiecość nadaje męskość?

Autor: scalate
dodano 10.05.2011
Czy kobiecość nadaje męskość?

Dopóki ONA nadaje mu męskość, to on raczej nigdy nie będzie facetem który jest liderem, który jest silny, wie czego chce. Widać po nim syndrom Piotrusia Pana.


Kilka dni temu miałem okazję spotkać kolegę. Jest on typowym gatunkiem metro seksualnym. Wiem bo byłem z nim na kilku wyjazdach, i na 3 dni bierze tyle rzeczy, co ja na tydzień. A ilością kremów i kosmetyków dorównuje niejednej dziewczynie którą znam.

Spotkaliśmy się na imprezie. Były różne gry i zabawy. Jedna z zabawa polegała na tym, żeby stworzyć dwie drużyny – męską i żeńską. On stał z boku ze swoją dziewczyną. Ja nie mogłem się powstrzymać (mój diabeł stróż zawsze na straży) , zapytałem:

- A ty jak, nadal nie wiesz którą drużynę wybrać?

Na co jego dziewczyna (!) dopowiedziała:

- Jak nie wiesz, to ja ci pokażę zaraz jaki on jest męski!
No cóż, dopóki ONA nadaje jemu męskość to raczej nigdy nie będzie facetem który jest liderem, który jest silny, wie czego chce. Widać po nim syndrom Piotrusia Pana, coraz lepiej się rozwija.


Pamiętaj, żadna kobieta nie może nadać Tobie męskości. To współczesna kultura wykreowała ten mit. Popatrz na CKM, czy Playboy. Połowa tych gazet to piękne kobiety. Druga połowa to zabawki które musisz mieć , żeby zdobyć te piękne kobiety. Tylko wtedy staniesz się prawdziwym mężczyzną.


To jak zostać mężczyzną nie dowiesz się od kobiety! Możesz to poznać i dowiedzieć się jedynie od mężczyzn i w świecie mężczyzn! Zauważ, że od początku świata tożsamość , imię nadawał mężczyzna – Bóg ojciec nadął imię Adamowi. W chrześcijańskiej kulturze chrzest, nadanie imienia i przyjęcie do wspólnoty odbywa się poprzez kapłana mężczyznę. To właśnie mężczyzna nadaje tożsamość swojemu dziecku.


Kobiety, matki są czułe, kochane, pocieszają Ciebie i przygarną. Będą nazywały pieszczotliwie „kotku”, „ serduszko mamusi”, „mój mały chłopczyk”. Ale żaden chłopak nie może dorastać z takim imieniem. Serce chłopca szuka przygody, siły to dlatego lubi się tarzać na podłodze z tatą, czy walczyć , lubi gry zespołowe, kopanie piłki, czy grzebanie przy samochodzie.
Jeśli czujesz się prawdziwym mężczyzną bo jakimś cudem wyrwałeś najlepsza laskę w szkole, czy w pracy. Powiedz mi nie jest tak że jesteś dla niej miły i grzeczny i zgadzasz się na wszystko tylko dlatego , żeby od ciebie nie odeszła bo co wtedy? A może dlatego żeby dostać od niej nagrodę , jaką jest seks?

A nawet jak Ciebie porzuci to kim wtedy będziesz? Co się z Tobą stanie?
   Czy kobiecość nadaje męskość? - zobacz źródło wróc do artykułów
 
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Aby dodac komentarz należy się zalogować.
 
REKLAMA
 
UŻYTKOWNIK: scalate
avatar

O mnie
W serwisie od:
22.11.2009
Dodaj do znajomych

 
INNE OD scalate
 
ARTYKUŁY O PODOBNYM TEMACIE
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje