Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
Ithink.pl - Dziennikartstwo Obywatelskie

Biżuteria na męskim ciele

dodano 17.09.2010
Biżuteria na męskim ciele

Dodatki, które ozdabiają męskie ciało powinny być subtelne i gustowne. Ważne jest, aby dawały poczucie komfortu i nie przyćmiewały tego, co lubimy w mężczyźnie najbardziej: indywidualizmu, fantazji, klasy, ale także odwagi w łamaniu stereotypów.


Trudno wyobrazić sobie pod jaką presją muszą śyć mężczyźni, nieustannie udowadniając swoją męskość zarówno zachowując się "po męsku" jak i wyglądając "jak na mężczyznę przystało". Męski image bardzo często kojarzy się ze skromności, jeśli nie modowym nihilzmem i negowaniem jakiegokolwiek sensu dbałości o wygląd oparty na aktualnych wzorcach estetycznych.
Na szczęście, definicja męskiego looku zmienia się i przestaje oznaczać zgrzebne t–shirty, nijakie koszule oraz całkowity brak dodatków. I choć niektórzy panowie nadal boją się przyprawiać swój wizerunek odrobiną wyobraźni, coraz częściej można dostrzec na ich dłoniach delikatną biżuterię.
Biżuteria modułowa w męskim wykonaniu to trend, który przypłynął do nas z Zachodu i pomaga łamać stereotypy mówiące o tym, że facetom "nie przystoi"...

Oto kilka argumentów przemawiających za ozdabianiem męskiego ciała biżuterią.
Indywidualizm... czyli to, co wszyscy lubią najbardziej

Nie każdy facet przypomina od razu wilka stepowego, ale każdy z nich chciałby być wyjątkowy i emanować indywidualnym urokiem. Biżuteria Trollbeads sprawdza się zatem u tych panów, którzy cenią sobie niepowtarzalność. Koncept biżuterii modułowej polega na tym, że sami dopasowujemy do siebie elementy, które będziemy nosić. Na skórzany rzemień lub srebrny łańcuch możemy nawlec pojedyncze koraliki albo całe ich kompozycje. Zestawy są w pełni dostosowane do indywidualnego poczucia estetyki oraz okazji, na jaką zakładamy biżuterię.
Mężczyźni w swoich wyborach na ogół również stawiają na jakość wyrobów. Modułowe koraliki dobrze wpisują się w tę konwencję, bowiem wyrabiane są z dobrej jakości materiałów: włoskiego szkła Murano, złota i srebra wysokiej próby, kamieni szlachetnych, półszlachetnych.
Klasycznie i z fantazją

Odważne pomysły projektantów nie zawsze można przenieść z wybiegu na ulicę. Mężczyźni zazwyczaj wybierają komfort pozbawiony ekstrawagancji, a miejska moda męska charakteryzuje się bardziej praktycznym stylem. Właściwie chwała im za to, bowiem która kobieta chciałaby, aby jej towarzysz był bardziej wystylizowany od niej? Nie zmienia to jednak faktu, że lubimy mężczyzn z fantazją, a o niej mogą świadczyć detale – rzemień z dodatkiem gamy barw zamkniętych w Trollbeadsach lub subtelne srebro ozdabiające szyję.
   Biżuteria na męskim ciele - zobacz źródło wróc do artykułów
 
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Aby dodac komentarz należy się zalogować.
 
REKLAMA
 
UŻYTKOWNIK: faktarte
avatar

O mnie
W serwisie od:
20.07.2010
Dodaj do znajomych

 
INNE OD faktarte
 
ARTYKUŁY O PODOBNYM TEMACIE
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje