Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
 
WYNIKI WYSZUKIWANIA - znaleziono 25 odpowiedników dla

feminizm

dodano: 22.02.2012 przez njnowak | TAGI: subiektywizm, homoseksualizm, nauka, mężczyzna
Studia genderowe, badające płeć od strony kulturowej, nie są złe. Niewłaściwe jest wykorzystywanie tych studiów do celów ideologicznych.
 
dodano: 01.02.2012 przez njnowak | TAGI: społeczeństwo, mężczyzna, kobieta, feminizm
Dlaczego facet jest wybrańcem? Czemu chłopcy bywają tacy nieznośni? Czy feministka to ukryta antyfeministka? Jaki potencjał tkwi w męskich jądrach?
 
dodano: 17.06.2010 przez redakcja_www.maskulizm.pl | TAGI: przewrót, gwałt, zamach, aborcja
Założenie państwa kobiet na wzór Izraela, likwidacja mężczyzn lub zesłanie ich do kamieniołomów, uznanie płodu za gatunek pasożyta oraz oskarżanie fizyki o seksistowskie teorie – to nie science-fiction ani absurdalna komedia.
 
dodano: 10.06.2010 przez redakcja_www.maskulizm.pl | TAGI: pieniądze, film, mężczyzna, kobieta
Czy zakaz pornografii ma sens? Czy poniża ona kogoś i ewentualnie kogo? Ja ocenić ją na tle szerszego kontekstu społecznego?
 
dodano: 12.05.2010 przez redakcja_www.maskulizm.pl | TAGI: małżeństwo, randka, feminizm, mężczyzna
Wiele mówi się ostatnio o tzw. molestowaniu seksualny. Co jednak z sytuacjami, w których to głównie mężczyźni ulegają molestowaniu …i to wcale nie seksualnemu?
 
Czy faktycznie kobiety były przez wieki ciemiężone? Czy w celu zmiany tej sytuacji podejmowały morderczą walkę, na którą patriarchat odpowiadał agresją i opresją?A może wręcz przeciwnie.
 
dodano: 24.03.2010 przez redakcja_www.maskulizm.pl | TAGI: wylew, zawał, miażdżyca, anoreksja
Powielany w mediach ideał piękna „wpędza” w anoreksję tysiące kobiet. Jednak gdyby feministki uzyskały wpływy w dziedzinie kultury, żywota dokonałyby miliony kobiet.
 
Kobiety nie otrzymują swoich pensji za równą pracę. Nie jest to nawet możliwe i przeczą temu fakty. Co więcej, kobiety za swoją pracę otrzymują więcej pieniędzy niż jest ona warta, a czerpią z niej również dodatkowe, poza finansowe korzyści.
 
W jaki sposób seksualność wpływa na różnice w zarobkach kobiet i mężczyzn? I czy naprawdę relacje damsko-męskie w pracy stanowią utrapienie kobiet? A może, jak intuicja podpowiada większości z nas,
 
dodano: 12.03.2010 przez michalgrala | TAGI: kobieta, sukces, feminizm, kobiety sukcesu
Wkraczanie w branże zdominowane przez mężczyzn zawsze wiąże się z przełamywaniem stereotypów. Nowoczesne technologie, Internet i telekomunikacja do tej pory były ostojami, do których paniom dostać było się niezwykle trudno.
 
 
SZUKAJ W PINO
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje