Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
 
WYNIKI WYSZUKIWANIA - znaleziono 10 odpowiedników dla

cywilizacja

 
dodano: 21.11.2009 przez zbigniew_jankowski | TAGI: thomas jefferson, industrializm, przemysł, zachód
Rząd Światowy powstanie bez względu na to, czy nam się to podoba czy nie. (...) Czasy indywidualizmu odeszły i nie wrócą już nigdy.
 
dodano: 23.11.2008 przez WiXa | TAGI: cywilizacja, wierzenia, tishner, uzdrowienie
Obyczajowość ludów zamieszkujących ziemię od zarania dziejów przepojona była bogactwem wierzeń. Patrząc na historię cywilizacji można zaryzykować twierdzenie, że religijność to naturalny stan człowieka. Przypadek? A może coś w tym jest?
 
dodano: 06.12.2007 przez rodzyn | TAGI: kultura, cywilizacja, terapia, sztuka
Z wielu stron sceny publicznej słychać głosy o potrzebie kultury. Dlaczego kultura jest tak ważna w naszym życiu? Co nam daje? Czy możliwe jest życie człowieka bez kultury?
 
dodano: 14.08.2007 przez mazurm | TAGI: natura, człowiek, dna, genetyka
Od wieków toczy się spór o to, czy istnieje nieśmiertelna dusza, która podlega prawom reinkarnacji. Czy świadomość ludzka dojrzała już do tego, aby potwierdzić naukowo fakt jej istnienia, czy też jak to zwykle bywa odłoży na później?
 
dodano: 26.06.2007 przez enfant_terrible | TAGI: rifkin, lody, integracja, usa
Miało być o lodach i od nich zacznę, bo któż ich nie lubi? Moje ulubione, Manhattan ice dream french vanilla. Już sama nazwa wskazuje na pochodzenie tego boskiego specyfiku: Stany Zjednoczone Ameryki Północnej...
 
dodano: 25.06.2007 przez Maciej | TAGI: patchwork, globalna, wioska, teoria
...to stan świadomości.Patchwork Man Czy Obywatel globalnej wioski to Patchwork? Mentalnie, kulturowo, cywilizacyjnie... Bez poczucia dysonansu czy winy, radośnie odcina kolorowe ścinki od dowolnie wybranego sukna.
 
dodano: 20.06.2007 przez kawon14 | TAGI: koniec, świata, armaggeddon, przepowiednia
"Świat dąży ku końcowi" - zapewne taka opinia krąży po całym świecie. Wszędzie, nawet na ulicach miast jesteśmy świadkami opowiastek, które wskazują na to, że koniec świata jest nieuchronny. Cóż, w każdym słowie jest jakieś ziarenko prawdy.
 
dodano: 16.03.2007 przez laim | TAGI: posteo, technika, tecnosfera, cywilizacja
Społeczeństwo i poszczególne jednostki zaczynają naśladować byt industrialny. Maszyny, komputery stały się inspiracją dla milionów. Pracujemy jak komputery, kochamy jak komputery, postrzegamy świat jak maszyny.
 
dodano: 16.01.2007 przez Marcinqu | TAGI: cywilizacja, raj, andamany, plemię
Cywilizacja to żarłoczne stworzenie - taki wniosek nasuwa się po obejrzeniu na kanale Planete filmu dokumentalnego „Plemię na krawędzi zagłady”, traktującego o rdzennych mieszkańcach Andamanów, indyjskich wysp na Ocenie Indyjskim.
 
 
SZUKAJ W PINO
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje