Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
dodano: 27.07.2011 przez kukaracha | TAGI: bank zdjęć, zdjęcia royalty free
Od początku bieżącego miesiąca zdjęcia oraz grafiki stockowe na licencji Royalty Free, powszechnie stosowane w reklamie, przy tworzeniu stron www oraz innej grafiki internetowej mogą być nabywane w banku zdjęć Photogenica nawet do 4 razy taniej.
 
dodano: 27.07.2011 przez kbanas | TAGI: góry, turystyka, gopr, bepieczeństwo
Urlop to dla większości to wypoczynek, swoboda i relaks. Niemniej jednak jest to również czas wielu zagrożeń. To zazwyczaj wtedy doznajemy wielu kontuzji. Nadmiar słońca, uciążliwe upały, wysiłek fizyczny mogą spowodować rozmaite dolegliwości.
 
dodano: 27.07.2011 przez adpr | TAGI: zdrowie, ekologia, targi, żywność
Po raz pierwszy w ramach targów NATURA FOOD 2011 obędzie się konkurs kulinarny skierowany do uczniów szkół gastronomicznych z terenu województwa łódzkiego pod hasłem Tradycyjne smaki regionu.
 
dodano: 27.07.2011 przez Damian Żuchowski | TAGI: społeczeństwo, aktualności, świat, przemoc
Gwałtowna kampania militarna w Kordofanie Południowym. Śmierć członków ludu Nuba z rąk północnosudańskiej armii.
 
dodano: 26.07.2011 przez njnowak | TAGI: poezja, religia, recenzja, wakacje
Recenzja (nie opracowanie!) debiutanckiego tomiku wierszy Adama Mickiewicza.
 
Mówi się, że przezorny zawsze jest ubezpieczony. Co zatem powiedzieć o Polakach, skoro tylko 30 proc. z nich, kupuje polisę ubezpieczeniową przed wyjazdem na urlop?
 
dodano: 26.07.2011 przez buzzer_o | TAGI: gry, edukacja, matematyka, kalkulator
Jeśli na Facebooku zadalibyśmy pytanie: na czym najbardziej lubicie grać w gry wideo i zdecydowalibyśmy się na tzw. opcję ankiety, to na naszej proponowanej liście na pewno znalazłyby się: „PC” „Xbox360” „PS3” „Wii” „DS”.
 
dodano: 26.07.2011 przez prove | TAGI: gra, fenomen, minecraft, holgames
Zapewne wielu z Was słyszało o tworze zwanym Minecraft, grze szwedzkiej produkcji, która reklamowana jest hasłem: „zbuduj wszystko co tylko jesteś w stanie sobie wyobrazić”. Niektórym na samo brzmienie tej nazwy serce zaczyna bić szybciej...
 
Myśląc o budowie posadzki na balkonie, do głowy najczęściej przychodzi nam klasyczne rozwiązanie, czyli podłoże z płytek ceramicznych. Coraz częściej jednak, domownicy zwracają uwagę na ekologiczny materiał drewno – polimer.
 
dodano: 25.07.2011 przez kbanas | TAGI: góry, turystyka, gopr, bepieczeństwo
Urlop to dla większości to wypoczynek, swoboda i relaks. Niemniej jednak jest to również czas wielu zagrożeń. To zazwyczaj wtedy doznajemy wielu kontuzji. Nadmiar słońca, uciążliwe upały, wysiłek fizyczny mogą spowodować rozmaite dolegliwości.
 

 
REKLAMA
 
TELEWIZJA NA ŻYWO
 
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
SZUKAJ W PINO
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje