Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
dodano: 20.07.2011 przez kbanas | TAGI: przystanek woodstock, opieka medyczna, imprezy masowe
Tegoroczny, XVII Przystanek Woodstock rozpocznie się 4 sierpnia i potrwa trzy dni. Impreza zostanie zabezpieczona niestandardowo od strony medycznej. Na terenie koncertu oraz całego miasta Kostrzyn nad Odrą powstanie kilka specjalnych ekip - patroli medycznych.
 
dodano: 20.07.2011 przez magda_f | TAGI: norwegia, sankt petersburg, białe noce, sztokholm
Niejednokrotnie mówimy, że potrzebujemy dłuższego dnia, by móc zrobić wszystko to, co zaplanowaliśmy. Tego problemu nie mają Norwegowie i inne narody północy. Na ich ziemiach od początku maja do końca sierpnia noc właściwie nie występuje.
 
dodano: 20.07.2011 przez njnowak | TAGI: szatan, diabeł, aborcja, antykoncepcja
Diabły wysłały mnie na Ziemię, żebym feministkom i aborcjonistkom Piekła Kobiet przychyliła.
 
dodano: 20.07.2011 przez zarowkamarketing.pl | TAGI: wakacje, plaża, figura, kostium kąpielowy
Odpowiednio dobrany strój na plażę znakomicie podkreśli atuty kobiecej figury. Możliwości jest wiele: skąpe bikini, które nieprzerwanie króluje od 65 lat, a może zabudowane, jednoczęściowe stroje w stylu retro?
 
Zabudowa stoisk handlowych jest posługą wystarczająco regularnie wykupywaną przez większe przedsiębiorstwa rozmaitego modelu.
 
dodano: 19.07.2011 przez triplepr | TAGI: facebook; praca; technologia
Stworzenie portali społecznościowych zmieniło oblicze kontaktów między właścicielami serwisów internetowych a użytkownikami. Jeden z młodszych przykładów – Facebook ma już 7 lat i 750 mln użytkowników.
 
dodano: 19.07.2011 przez Damian Żuchowski | TAGI: bojkot, praw, prawa człowieka, spis
Buszmeni ogłosili plan bojkotu krajowego spisu powszechnego, w proteście przeciwko rządowej odmowie zapewnienia im dostępu do lokali wyborczych, podczas ostatniego głosowania w Botswanie.
 
dodano: 19.07.2011 przez szybkajazda | TAGI: konkurs, jelly belly, muffinki, szybkajazda
Żelków-fasolek nie trzeba przedstawiać tym, którzy spędzili choć tydzień w Stanach Zjednoczonych lub są miłośnikami książek o Harrym Potterze. Jelly Belly to nic innego, jak „fasolki wszystkich smaków Bertiego Botta”.
 
Pięcioprocentowa, najwyższa od 10 lat inflacja w Polsce powoduje, że na 10 000 zł tracimy 476 zł. Jak obronić swoje oszczędności przed szkodliwym wzrostem inflacji, tak aby nie tylko nie stracić, ale także zarobić?
 
dodano: 18.07.2011 przez justi89 | TAGI: żołnierz, bliski wschód, kapitan
Po wojnie egipsko–izraelskiej Organizacja Narodów Zjednoczonych przejęła pieczę nad zabezpieczeniem pokoju na półwyspie Synaj i powołała siły zbrojne ONZ. Siły te miały rozdzielić zwaśnione strony - Izrael i Egipt.
 

 
REKLAMA
 
TELEWIZJA NA ŻYWO
 
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
SZUKAJ W PINO
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje