Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
dodano: 03.08.2011 przez domzdrowia.pl | TAGI: dieta, odchudzanie, tabletki na odchudzanie
W dzisiejszych czasach stres jest nieodłącznym elementem życia. Człowiek reaguje na sytuacje stresowe w różny sposób. Niektórzy mają ściśnięty żołądek i nie potrafią nic przełknąć, u innych pojawiają się zaburzenia żołądkowo-jelitowe.
 
dodano: 01.08.2011 przez Michael_7 | TAGI: internet, biznes, komunikacja
Vanberg Systems - dostawca zintegrowanego rozwiązania telekomunikacyjnego, który zadebiutował na polskim rynku w ramach grupy Aiton Caldwell - nawiązał współpracę z C&C Partners Telecom, wyłącznym dystrybutorem telefonów i systemów Polycom KIR
 
dodano: 29.07.2011 przez a.wasowska | TAGI: develey, sos sojowy kikkoman, sól, soja
Według zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia dzienne spożycie soli nie powinno przekraczać jednej płaskiej łyżeczki do herbaty. Tymczasem badania wykazują, że zdecydowana większość Polaków znacząco przesala potrawy...
 
dodano: 29.07.2011 przez a.wasowska | TAGI: włochy, żywność, develey, pesto alla genovese
Sezon letni to doskonały czas na kuchenne inspiracje, wie o tym dobrze firma Develey, która specjalnie na ten czas przygotowała produkt rodem z Włoch Pesto alla Genovese.
 
dodano: 29.07.2011 przez arbovision | TAGI: endometrioza
Endometrioza jest chorobą przewlekłą, ponadto niezwykle uciążliwą, przebiegającą z okresami bólu i znacznego pogorszenia komfortu życia. Bolesne stosunki seksualne, huśtawki nastroju, dezaprobata wobec własnego ciała, kobiecości i seksualności to skutki uboczne.
 
dodano: 29.07.2011 przez 2010sani | TAGI: ekologia, eko
Na świecie ekologia zagościła niemal w każdej dziedziny życia. W Polsce, co prawda raczkująca świadomość ekologiczna, zyskuje jednak coraz więcej zwolenników.
 
dodano: 28.07.2011 przez Michael_7 | TAGI: fotografia, hobby, sport
Za sprawą sukcesów, które odnoszą nasi sportowcy, skoki narciarskie czy Formuła 1 cieszą się dużą popularnością. Czy marzyliście o zdjęciu ze swoim idolem lub w trakcie kibicowania? Teraz możecie mieć profesjonalnie zrobioną fotografię.
 
dodano: 28.07.2011 przez metamorfozadiety | TAGI: piwo, dieta, alkohol, wino
Piwo to źródło witamin B1, B2, PP, B12 oraz składników mineralnych takich jak: potas, fosfor, magnez, wapń i sód. Wino jest z kolei bogate w polifenole. Niestety, jest też kaloryczne. Ile zatem można spożywać tych trunków?
 
dodano: 28.07.2011 przez identity_kf | TAGI: reklama, marketing, ekonomia, korporacja
W dwóch wypadkach konieczne jest systemowe podejście do projektowania logo. Pierwszy, gdy firma ma szerokie portfolio ofertowe, wiele marek, submarek, linii towarowych i asortymentów. Druga sytuacja dotyczy grupa kapitałowych i holdingów.
 
dodano: 28.07.2011 przez naming | TAGI: reklama, marketing, biznes
Rokrocznie pojawiają się na rynku nowe nazwy - śmieszne, abstrakcyjne, pomysłowe czy też absurdalne, które jednak funkcjonują obok siebie bezkonfliktowo. Jak to możliwe?
 

 
REKLAMA
 
TELEWIZJA NA ŻYWO
 
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
SZUKAJ W PINO
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje