Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
dodano: 16.11.2009 przez babrajka | TAGI: filmy, koniec świata, 2012, recenzja filmu koniec świata
Teraz rok 2012 kojarzy się nam z jednym, wiadomo – apokalipsą. Jedni traktują tę przepowiednię z przymrużeniem oka, a innym wręcz jeżą się włosy na samą myśl o tym, co nas może spotkać.
 
dodano: 16.11.2009 przez princesimon | TAGI: szacunek, godność, władza, człowiek
Władza to namiętność, która pochłonęła morze ludzkiej krwi. Nadal z jej powodu giną niewinni ludzie i dzieją się okrucieństwa. Pokonuje z łatwością wszelkie świętości i wartości.
 
Dokładnie sześć lat temu opisałem w GW chore mechanizmy, których doświadczałem w TVP. Zapewne naiwne jest tamto moje myślenie, ale w świetle reflektorów dzisiaj obnażających beznadzieję tej firmy postrzegam je jako prorocze.
 
dodano: 15.11.2009 przez amroz | TAGI: szczęście, radość, wywiad, prawdziwa historia
Przykład na to, że śmierć potrafi zabić..
 
dodano: 15.11.2009 przez katgorka | TAGI: friends, breast, wsparcie, przyjaciel
Grono „Przyjaciół od Piersi” co roku powiększa się. Tym razem do kampanii edukacyjnej na temat różnorodności raka piersi dołączyły Joanna Koroniewska, Krystyna Kofta, Marzena Chełminiak i Hanna Śleszyńska.
 
dodano: 14.11.2009 przez fidelior | TAGI: nocny pociąg, twórczość, pociąg, pociągi
poprzez szklaną szybę widziałem ulicę. był wieczór, świeciły pomarańczowo latarnie, brukowana jezdnia lśniła wilgocią. obdarte z liści drzewa wystawały rzędem przy krawężniku...
 
dodano: 14.11.2009 przez soanto | TAGI: niepodległość, polska, polacy
Z definicji, okupacja jest stanem, który dzielimy na zewnętrzną, wewnętrzną oraz wewnętrzną sterowaną. Z doświadczenia polaków wynika, że jesteśmy pod okupacją wewnętrzną o charakterystyce, sterowanej z zewnątrz!
 
dodano: 14.11.2009 przez essencjusz | TAGI: turniej niepodległości, sms, pogoń lwów, cracovia
Cracovia, Wisła i Pogoń Lwów znowu razem – tak jak wtedy, na kilka lat przed odrodzeniem Niepodległej, gdy powstawał niezależny polski futbol...
 
Cenzura na NK jest narastającym problemem, z którym muszą się mierzyć użytkownicy. Możliwe że za niedługo trudno będzie napisać cokolwiek, żeby administracja nie uznała tego za powód do blokady konta.
 
dodano: 12.11.2009 przez benfranklin | TAGI: polska, polityka, świeto niepodległości, naród
Na ocean nonsensownych abstrakcji wypłynął po raz kolejny publicysta „Rzeczpospolitej” Bronisław Wildstein. Tym razem przy okazji święta niepodległości...
 

 
REKLAMA
 
TELEWIZJA NA ŻYWO
 
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
SZUKAJ W PINO
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje