Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
dodano: 12.11.2009 przez hermit | TAGI: historia, lekcja historii, nauka, wiedza
Kto z nas nie marzył, żeby uczyć się historii od postaci pochodzącej z innej epoki. Móc czytać karty naszych dziejów ze świadkiem przeszłych wydarzeń. Dziś w wirtualnym świecie online, stało się to możliwe.
 
dodano: 12.11.2009 przez hermit | TAGI: poszerz-horyzonty-na-ithink-:-), antiwirus, g data, komputery
Czym są portale społecznościowe, nie trzeba nikomu wyjaśniać. Dziś niemal każdy użytkownik Internetu ma swój profil na Naszej – Klasie, Goldenline, Facebooku czy BLIP-ie.
 
dodano: 12.11.2009 przez annakaciczak | TAGI: wampir, miłość, twórczość, książka
Fragmenty mojego dzieła, które powstało jak inne. Dzięki wyobraźni.
 
dodano: 09.11.2009 przez sierszchula | TAGI: sport, forma, mistrzowska forma, mistrzostwo
Jak osiągnąć poziom, określany mianem stanu przepływu, w którym ciało jest rozluźnione i gotowe, umysł otwarty i skupiony a poszczególne czynności wykonywane są niejako naturalnie bez wysiłku?
 
dodano: 09.11.2009 przez mahamaskulista | TAGI: somalia, żegluga, brudna bomba, okupacja
Środowe porwanie polskich marynarzy daje przyczynek nie tylko do bezpośredniej krytyki wasalnego stosunku państw zachodnich wobec Izraela ale też do mniej bezpośrednich rozważań na temat Irańskiej energetyki jądrowej.
 
dodano: 09.11.2009 przez gregsk | TAGI: recenzja, lil, dark-ambient, muzyka elektroniczna
Nie nazwałbym zawartości tego krążka
 
Gdzie szukać pieniędzy na wymarzone cztery kółka, jeśli bank odwróci się do nas plecami? No właśnie, dobre pytanie. Jedną z możliwości jest pożyczka z internetu...
 
Ponoć kawa ma negatywny wpływ na nasz organizm - niszczy zęby, podnosi poziom cholesterolu i zaburza rytm pracy serca. Badania jednak wskazuję, że kawa nie tylko nie szkodzi naszemu organizmowi, ale nawet posiada szereg właściwości leczniczych.
 
dodano: 06.11.2009 przez palik | TAGI: recenzja, płyta, hey, nowa płyta hey
Po przeczytaniu wywiadu z Kasią Nosowską ucieszyłem się - nowy Hey zapowiadał się smakowicie. Płytka wylądowała szybko w samochodowym odtwarzaczu i towarzyszyła mi przez ostatnie kilkanaście dni. Co przygotowała dla nas ekipa ze Szczecina?
 
dodano: 06.11.2009 przez Mirnal | TAGI: sława, polacy, kryminalistyka, prawo
Ostatnio w mediach głośno o dwóch naszych rodakach, których życiowe losy zagnały do (zwykle) cichej alpejskiej republiki.
 

 
REKLAMA
 
TELEWIZJA NA ŻYWO
 
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
SZUKAJ W PINO
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje