Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
Wiadomo, że ludzie kupują pod wpływem emocji. Często, jednak, samo wywołanie u potencjalnego klienta nieodpartej chęci posiadania czegoś, nie wystarcza...
 
Artykuł jest analizą sytuacji Polskiego rynku e-sklepów. Analizie poddanych zostało 200 sklepów. Informacje pochodzą z raportu „Federacji konsumentów”.
 
Takie wnioski można wyciągnąć po lekturze cyklu Pulsu Biznesu i portalu Pracuj.pl – „Polak szuka pracy” na temat oczekiwań płacowych pracowników.
 
dodano: 23.11.2009 przez deweloper | TAGI: pozwy-zbiorowe, oszustwo, nieuczciwość, mieszkanie
Zastanawialiście się kiedyś Państwo co można zrobić kiedy ma się to nieszczęście i trafi na developera z poczuciem humoru?
 
dodano: 22.11.2009 przez scalate | TAGI: rozwój osobisty, szkolenia, stres, motywacja
Chciałbym porozmawiać z tobą o pierwszym razie. Jak często robisz coś pierwszy raz? Przypomnij sobie jaki był twój pierwszy raz : Pierwsze spotkanie o pracę? Pierwsza randka?
 
 
Bumerang - to słowo klucz. Bumerangiem jest temat, który ponownie wrócił na pierwsze strony gazet, pierwsze news-y, pierwsze komentarze - nie ukrywam także się do tego dołączam. Bumerangiem są komentarze po wyroku Europejskiego Trybunału Praw Człowieka.
 
W naszym pięknym kraju można załatwić wiele jeśli tylko wie się gdzie i do kogo się udać. Układy, układziki, powiązania, korupcja – mają się dobrze. Przekonałem się o tym osobiście będąc w ‘’potrzebie’’.
 
dodano: 21.11.2009 przez njnowak | TAGI: wolność słowa, cenzura, totalitaryzm, komunizm
Podważanie człowieczeństwa dzieci poczętych powinno być karane z taką samą bezwzględnością jak podważanie człowieczeństwa Żydów. Nazizm, aborcjonazizm = jeden czart.
 
Gdy niepełnosprawni stają twarzą w twarz z urzędem zwykle mają wrażenie, że są istotami niższego rzędu. Bo ten kto zasmakował władzy chętnie zrobi z innego człowieka szmatę.
 

 
REKLAMA
 
TELEWIZJA NA ŻYWO
 
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
SZUKAJ W PINO
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje