Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
Ithink.pl - Dziennikartstwo Obywatelskie

Dołącz do grona "Przyjaciół od Piersi"

dodano 15.11.2009
Dołącz do grona "Przyjaciół od Piersi"

Grono „Przyjaciół od Piersi” co roku powiększa się. Tym razem do kampanii edukacyjnej na temat różnorodności raka piersi dołączyły Joanna Koroniewska, Krystyna Kofta, Marzena Chełminiak i Hanna Śleszyńska.


Trwa III edycja kampanii edukacyjnej "Breast Friends – Przyjaciele od Piersi. Portrety". Główny przekaz akcji koncentruje się na podnoszeniu świadomości społecznej na temat różnorodności raka piersi oraz podkreślaniu roli bliskiej osoby, wspierającej kobietę w przezwyciężaniu choroby.


W ramach akcji, do lutego 2010 trwać będzie ogólnopolska akcja liczenia Przyjaciół od Piersi. Przystąpić do niej może każdy kto wspierał, bądź wspiera w chorobie bliską sobie kobietę, jak również wszyscy ci, którzy chcą wyrazić swoje poparcie dla idei kampanii. Do grona "Breast Friends - Przyjaciół od Piersi" dołączyć można za pośrednictwem strony www.HER2.pl.


Wizytówką kampanii „Breast Friends – Przyjaciele od Piersi. Portrety” od początku jej istnienia jest różowo-pomarańczowa wstążeczka - symbol różnorodności nowotworów piersi. W tym roku stała się ona inspiracją do stworzenia przez artystę rzeźbiarza, Bartłomieja Kurzeję, rzeźby. Pomnik stanął na Placu Zamkowym i przez cały październik – miesiąc walki z rakiem piersi, przypominał  o potrzebie zwiększania świadomości pacjentek oraz ich bliskich na temat różnorodności raka piersi. Rzeźba aktualnie stoi przy Centrum Onkologii w Warszawie przypominając pacjentom oraz osobom z ich otoczenia, że w walce z nowotworem nie są sami.

źródło: informacja prasowa
   Dołącz do grona "Przyjaciół od Piersi" - zobacz źródło wróc do artykułów
 
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Aby dodac komentarz należy się zalogować.
 
REKLAMA
 
UŻYTKOWNIK: katgorka
avatar

O mnie
W serwisie od:
15.11.2009
Dodaj do znajomych

 
INNE OD katgorka
 
ARTYKUŁY O PODOBNYM TEMACIE
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje