Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
dodano: 02.12.2009 przez femme236 | TAGI: molestowani, dziecko, molestowanie, pedofilia
Wykorzystywanie seksualne dzieci. Temat trudny, poruszający, przerażający. Podejmowany rzadko i niechętnie, bo „o takich rzeczach się nie mówi”, a przynajmniej w naszym kraju, gdzie wbrew pozorom pozostają one wciąż tematem tabu.
 
dodano: 01.12.2009 przez aniaem | TAGI: uzależnienia, nikotyna, papierosy, rzucanie palenia
O tym jak trudne jest rzucenie palenia wie każdy, kto kiedykolwiek próbował rozstać się z nałogiem. Ci, którzy palenie rzucili też pamiętają, że nie było łatwo. Zresztą ... nałóg ten jest jak alkoholizm.
 
dodano: 01.12.2009 przez princesimon | TAGI: wsiiz, wsiz, xraii
Sala na piętrze rzeszowskiego Grand Hotelu wypełniła się po brzegi. Blisko 150 głównie młodych osób, 5 prelegentów i on, sprawca całego przedsięwzięcia – Mateusz Tułecki. 18 listopada 2009 roku odbył się już po raz piąty XRAII.
 
dodano: 01.12.2009 przez fvf.blog | TAGI: fotografia, sprzęt video, sprzęt fotograficzny, video
Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego i Video – FILM VIDEO FOTO – odbędą się po raz trzynasty w dniach od 25 do 27 marca 2010 w Łodzi.
 
Społeczeństwo generalnie nie cierpi urzędników. Zwłaszcza skarbowych. Projekt rządowy karania ich za błędy decyzyjne z pewnością wielu uradował. Do pierwszych skutków.
 
Międzynarodowe Targi Komunikacji Elektronicznej INTERTELECOM 2010 są jedyną w Polsce i największą w Europie Środkowo – Wschodniej imprezą branży IT oraz ITC.
 
Rozliczenia księgowe dotyczące najmu prywatnego w 2010 roku zostaną uproszczone. Od nowego roku najemcy prywatni będą płacić niższą stawkę zryczałtowanego podatku od najmu.
 
Czy w dobie agresywnego egalitaryzmu jest sens występować w obronie różności? Istnieje obawa bycia posądzonym o wstecznictwo i ciemnogrodyzm, o niezrozumienie potrzeb ludzi współczesnych, ducha historii i wszelkie takie tam…
 
dodano: 30.11.2009 przez filju
Wcale nie siedzą w domu w dresie z nieuczesanymi włosami. Codziennie wychodzą na długie spacery – czasem do parku, trochę na plac zabaw. Do kina chodzą zawsze w towarzystwie i bawią się jak dzieci. Jak ich dzieci.
 
Zaczyna się szamponów, można rzec: niewinnie. Swędzenie skóry głowy, czasem białe płatki we włosach. Kupujemy znany z reklam szampon przeciwłupieżowy i po kłopocie.
 

 
REKLAMA
 
TELEWIZJA NA ŻYWO
 
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
SZUKAJ W PINO
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje