Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
dodano: 15.03.2010 przez kubapigora | TAGI: pieszo, dookoła świata, rosja, goliath expedition
Człowiek, który od 14 lat maszeruje dookoła świata, od wielu miesięcy walczy o rosyjską wizę. Rosjanie stwierdzili, że nie można pieszo pokonać cieśniny Beringa i z pewnością jest amerykańskim szpiegiem.
 
dodano: 15.03.2010 przez plecha | TAGI: reforma, edukacja, szkoła
Codziennie rano, gdy otwieram oczy, rozważam słowa Marka Aureliusza o powołaniu do trudu człowieka. Później moja utopijna wizja zostaje zmącona myślą o szkole. Tak, o tej, która rzekomo uczy i wychowuje. Prawda jest jednak okrutna!
 
Pogotowie kartowe - potrzebujesz zablokować swoją kartę bankową? Nic prostszego! Zapisz sobie numer pogotowia kartowego!
 
Schody drewniane, metalowe - ciekawe informacje o schodach o jakich do tej pory nigdy nie słyszałeś.
 
dodano: 14.03.2010 przez sylwester7 | TAGI: diety odchudzające, odchudzanie
Odchudzanie to obecnie przewodni temat większości damskich rozmów. Problem nadwagi dotyczy zarówno panów jak i pań. Jednak jak wiadomo to kobiety zdecydowanie większą wagę przywiązują do swojego wyglądu.
 
Istnieją różne formy reklamy internetowej - którą wybrać? Jak zareklamować swoje produkty i usługi? Jaki typ reklamy będzie najskuteczniejszy do naszych celów?
 
Meble biurowe przeszły ostatnio dość dużą metamorfozę. Jeszcze kilka lat temu biuro kojarzyło się każdemu z miejscem szarym, ponurym i zimnym. Obecnie wchodząc do niektórych firm musimy się chwilę zastanowić...
 
dodano: 13.03.2010 przez flynetpl | TAGI: uroda, zdrowie, kobieta, kosmetyk
Kolagen naturalny to obecnie najbezpieczniejszy i najlepszy środek zaradczy na ogólnie pojętą starość!
 
Światowy Dzień Wody jest obchodzony co roku, aktualnie jego data przypada na 22 marca 2010. Hasłem przewodnim imprezy jest: woda dla życia.
 
dodano: 13.03.2010 przez pmasna | TAGI: oskary
Wszyscy czekali z niecierpliwością na ceremonię wręczenia Oskarów, która wyjątkowo zaskoczyła zarówno twórców jak i widzów.
 

 
REKLAMA
 
TELEWIZJA NA ŻYWO
 
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
SZUKAJ W PINO
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje