Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
...to ciekawe, jak wiele czasem zajmuje malarzom udowadnianie, że umieją malować, stąd Tycjan długo udowadniał potem malował, Rembrandt długo odwadniał potem malował, Hals długo udowadniał potem malował, van Gogh to samo, oj i wielu, wielu...
 
dodano: 17.03.2010 przez bonus1 | TAGI: afery, ratzinger, pedofilia, molestowanie dzieci
Papież odmówił ustosunkowania się w związku z wciąż nowymi zarzutami wobec księży niemieckiego kościoła katolickiego w sprawach o molestowania seksualne dzieci i młodzieży.
 
dodano: 17.03.2010 przez physio | TAGI: defibrylator, physio, sieć życia, lifenet
Mija sześć lat od uruchomienia pierwszej w Polsce Medycznej Stacji Odbiorczej – serca systemu telemedycyny ratunkowej Lifenet. Obecnie na terenie naszego kraju takich serc bije aż 45.
 
Kobiety nie otrzymują swoich pensji za równą pracę. Nie jest to nawet możliwe i przeczą temu fakty. Co więcej, kobiety za swoją pracę otrzymują więcej pieniędzy niż jest ona warta, a czerpią z niej również dodatkowe, poza finansowe korzyści.
 
dodano: 16.03.2010 przez magdamazur | TAGI: przepisy kulinarne, naleśniki
Pyszne naleśniki, W sam raz na zimowe śniadanie
 
dodano: 16.03.2010 przez olus18pl | TAGI: praca, studenci, emigracja, praca zagranica
Pomimo obaw, ciężkich warunków pracy i tęsknoty za domem młodzież coraz częściej decyduje się wyjechać za granicę. Dlaczego?
 
dodano: 16.03.2010 przez lios | TAGI: milość, samoakceptacja, morderstwo, przestępstwo
Czarne myśli są jak latawce wyrządzą w naszym życiu realne szkody. Siła sprawcza myśli jest ogromna, bez względu na to, czy przyjmujemy ten fakt do wiadomości, czy nie. Stąd już tylko krok do depresji...
 
Rozstępy z pewnością spędzają sen z powiek wielu kobietom. Wszystkie zapewne stosują kremy, dietę czy masaże, ale prążki nie znikają.
 
dodano: 15.03.2010 przez anisia881 | TAGI: depresja, kobieta, seks, praca
Czy zadawałeś sobie pytanie, jak to jest być szczęśliwym?
 
W jaki sposób seksualność wpływa na różnice w zarobkach kobiet i mężczyzn? I czy naprawdę relacje damsko-męskie w pracy stanowią utrapienie kobiet? A może, jak intuicja podpowiada większości z nas,
 

 
REKLAMA
 
TELEWIZJA NA ŻYWO
 
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
SZUKAJ W PINO
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje