Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
 
WYNIKI WYSZUKIWANIA - znaleziono 10 odpowiedników dla

reforma

dodano: 09.09.2011 przez Damian Żuchowski | TAGI: polityka, demokracja, aktualności, reforma
Zapraszam do przeczytania artykułu JanPola w którym autor analizuje rozkład współczesnej demokracji i sceny politycznej oraz proponuje metodę zmiany tego stanu rzeczy.
 
dodano: 15.03.2010 przez plecha | TAGI: reforma, edukacja, szkoła
Codziennie rano, gdy otwieram oczy, rozważam słowa Marka Aureliusza o powołaniu do trudu człowieka. Później moja utopijna wizja zostaje zmącona myślą o szkole. Tak, o tej, która rzekomo uczy i wychowuje. Prawda jest jednak okrutna!
 
dodano: 28.09.2008 przez insistent | TAGI: szkoła podstawowa, zerówka, ratuj maluchy, reforma
Decyzja rządu dotycząca wcześniejszego pójścia dzieci do szkoły bardzo wzburzyła rodziców. Powstała akcja "Ratujmy maluchy", rodzice wiecują pod siedzibą MEN'u, tworzą strony internetowe, wysyłają listy do posłów.
 
dodano: 13.10.2007 przez Kawalec | TAGI: oświata, edukacja, reforma, reformacja
Nam nie trzeba kolejnej reformy systemu edukacji. Nam trzeba jego reformacji. Poniższe zostało przyjęte w lipcu br. do jednej z naszych gazet ogólnopolskich, acz nie doczekało się publikacji, dlatego wysyłam tu.
 
dodano: 12.10.2007 przez Kawalec | TAGI: oświata, edukacja, reforma, reformacja
Nam nie trzeba kolejnej reformy systemu edukacji. Nam trzeba jego reformacji. Poniższe zostało przyjęte w lipcu br. do jednej z naszych gazet ogólnopolskich, acz nie doczekało się publikacji, dlatego wysyłam tu.
 
dodano: 06.09.2007 przez tomasz_bar | TAGI: pkb, gospodarka, wybory, kampania
Podczas gdy w sejmie trwają przepychanki i odliczanie dni do nowych wyborów, obecny rząd wydaje się rozpoczynać pozyskiwanie głosów wyborców. Choć oficjalnie kampania wyborcza jeszcze nie ruszyła, podejmowane w ostatnich dniach decyzje raczej temu przeczą.
 
dodano: 18.07.2007 przez tomasz_bar | TAGI: pkb, gospodarka, reforma, finansów
Ostatnie zawirowania na scenie politycznej odsuwają na bok kwestie gospodarcze. Na szczęście dla tych ostatnich, już od dłuższego czasu polityka i gospodarka poruszają się na osobnych torach.
 
dodano: 23.06.2007 przez Mladen | TAGI: szpital, reforma, służba, zdrowia
Reformy w ślepej uliczce.
 
dodano: 18.05.2007 przez Lord_Slavo | TAGI: polityka, słowa, jan, paweł
"Gdy polityka – jak w Polsce – jest marnej jakości, a politycy są mizerni, niedojrzali i nadpobudliwi, bardzo cierpią nie tylko ludzie.
 
dodano: 31.01.2007 przez ankuz_mor | TAGI: nauka, telewizja, edukacja, społeczeństwo
Polacy nie gęsi i swój język mają... I bardzo dobrze, tylko czemu nie znają innych języków? Czy tylko dlatego, że nie lubią wkuwać słówek? Powinniśmy więc ułatwić sobie sprawę i uczyć się podczas oglądania "Rocky".
 
 
SZUKAJ W PINO
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje