Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
dodano: 10.03.2010 przez presston | TAGI: pielęgnacja skóry, wrażliwa skóra, pielegnacja, wągry
Są zmorą osób głównie o tłustej i mieszanej cerze. Regularnym zabiegiem powinno być profesjonalne oczyszczanie skóry w gabinecie kosmetycznym, w około miesięcznym odstępie czasu, które zapobiegnie zatykaniu się porów i późniejszym wykwitom.
 
dodano: 10.03.2010 przez presston | TAGI: golenie, pielegnacja, piękne ciało, plaża
By móc bez skrępowania pojawić się na plaży w najnowszym bikini, trzeba mieć idealne okolice bikini. Idealną gładkość uzyskamy oczywiście poprzez depilację, najistotniejsze to wybrać jej właściwą dla siebie metodę.
 
dodano: 09.03.2010 przez laim | TAGI: terroryzm, tarcza antyrakietowa, usa, wieczorek jan
USA, uznają systemy kosmiczne, za kluczowe, kraj ten postuluje, aby przejść od „kontroli” kosmosu do jego „posiadania”!
 
dodano: 09.03.2010 przez zavader | TAGI: psychologia sportu, reprezentacja, mecz, piłka nożna
W życiu każdego kibica kanapowego przychodzi taki moment, kiedy postanawia obejrzeć zmagania swoich ulubionych sportowców na żywo. Ponieważ nadarzyła się okazja - postanowiłem odwiedzić pobliski stadion i dopingować naszych piłkarzy.
 
Jeszcze niesie się po kanadyjskich trasach echo dopingu tysięcy kibiców, jeszcze nie do końca ucichły odgłosy tętniącej życiem hali Canada Hockey Place, świeży puch nie zdążył przykryć skoczni w Whistler Olympic Park, a my ...
 
dodano: 09.03.2010 przez mikolajczuba | TAGI: turystyka, oxfor
Wizyta w Oxfordzie pozwoliła podtrzymać starą przyjaźń i zorientować się w bogatym życiu tego miasta - najstarszego w anglosaskim świecie centrum akademickiego.
 
Gotowanie na starej gazówce to już przeżytek. Dziś zamiast nowego samochodu kupujemy gadające lodówki.
 
dodano: 08.03.2010 przez anisia881 | TAGI: miłość, technika, człowiek, istnienie
Jeśli by rozpatrywać istnienie Boga, istoty tak wszechmocnej że mogłaby zapoczątkować wszelkie istnienie od materii nieożywionej poprzez proste organizmy po inteligentne stworzenia takie jak my ludzie. Można by powiedzieć, że to my otrzymaliśmy największy dar.
 
dodano: 08.03.2010 przez matteoalessandro | TAGI: kuchnia, uroda, sport, zdrowie
Metroseksualni mężczyźni są absolutnie de mode. Teraz prym wiodą panowie gastroseksualni. Choć w języku polskim słowo to może kojarzyć się z dolegliwościami, paniom na pewno spodoba się ten typ facetów. Przekonaj się, dlaczego.
 
dodano: 08.03.2010 przez Mirnal | TAGI: astma, doping, justyna kowalczyk, narciarstwo
Ile procent kibiców wiedziało przed igrzyskami, że w sportowej czołówce są astmatycy, którzy biją rekordy zażywając specyfiki zawierające substancje zakazane zdrowym sportowcom?
 

 
REKLAMA
 
TELEWIZJA NA ŻYWO
 
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
SZUKAJ W PINO
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje