Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
 
WYNIKI WYSZUKIWANIA - znaleziono 71 odpowiedników dla

wojna

dodano: 18.03.2011 przez Damian Żuchowski | TAGI: polska, inwigilacja, wojna, armia
W drugiej części: Chip RFID jako broń logistyczna i element militaryzacji rzeczywistości a także filozofii opartej na materializmie, produktywności i pośpiechu.
 
dodano: 02.03.2011 przez Damian Żuchowski | TAGI: zdrowie, wojna, manipulacja, przemoc
O kopalniach uranu w Nigrze, łamaniu praw człowieka oraz bezkarności koncernu Areva, który już niebawem może wziąć czynny udział w budowie pierwszej polskiej elektrowni atomowej.
 
dodano: 17.12.2010 przez Damian Żuchowski | TAGI: polska, wojna, dzieci, ekologia
Reportaż: Talisman Energy jest odpowiedzialny za karygodne działania w Sudanie i Peru. Pomimo tego ma przyzwolenie na poszukiwanie gazu łupkowego w Polsce.
 
dodano: 14.12.2010 przez Damian Żuchowski | TAGI: polska, wojna, dzieci, ekologia
Reportaż: Talisman Energy jest odpowiedzialny za karygodne działania w Sudanie i Peru. Pomimo tego ma przyzwolenie na poszukiwanie gazu łupkowego w Polsce.
 
dodano: 23.11.2010 przez surtv | TAGI: korea, polnocna, poludniowa, wojna
Korea Północna ostrzelała południowokoreańską wyspę Yeonpyeong. - Wyszedłem z domu i zobaczyłem, że cała wioska płonie - mówi jeden z mieszkańców wyspy. Bilans ataku to kilkadziesiąt pożarów, 20 rannych osób i dwóch zabitych. Korea Płd. odpowiedziała ogniem i ogłosiła, że "armia jest w stanie najwyższej...
 
dodano: 09.10.2010 przez surtv | TAGI: chlopca, palestynskiego, potracil, news
Rzecz dzieje się w Jerozolimie. W internecie pojawiło się nagranie pokazujące grupę palestyńskich chłopców atakujących samochód prowadzony prawdopodobnie przez Izraelitów. Jeden z nich został dość poważnie potrącony. Zdaniem policji, kierowca został już przesłuchany (ITN News)
 
dodano: 28.09.2010 przez surtv | TAGI: rosja, kaukaz, prawda, wojna
Bardzo krótki ale treściwy filmik, który zobrazuje jak wygląda męka narodu czeczeńskiego, która trwa do dziś (youtube.com).
 
dodano: 21.09.2010 przez mahamaskulista | TAGI: odwet-wyprzedzaj, terroryzm, chrześcijaństwo, islam
Jak należy ocenić interwencje w Nowym Jorku i Waszyngtonie? Czy były one słuszne? Czy przyniosły dobre rezultaty? Na wszystkie te pytania należy odpowiedzieć przecząco.
 
Wśród koncernów, które rozpoczynają poszukiwanie gazu łupkowego na terytorium Polski są przedsiębiorstwa odpowiedzialne za arbitralne naruszenia praw człowieka.
 
dodano: 07.06.2010 przez surtv | TAGI: irak, afganistan, stany, zjednoczone
Najbardziej wzruszające momentu powrotu ojców z wojny połączone w jedno wideo.
 
 
SZUKAJ W PINO
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje