Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
 
WYNIKI WYSZUKIWANIA - znaleziono 82 odpowiedników dla

biznes

dodano: 10.08.2010 przez m.kaczmarek | TAGI: biznes, wydarzenia, rynek kolejowy
Komu zależy na upadłości ZNTK w Poznaniu? Czy jest szansa na wypłaty zaległych wynagrodzeń jeszcze w sierpniu? Związki zawodowe złożyły już dwa wnioski o upadłość ZNTK SA, tymczasem zarząd chce zrestrukturyzować firmę.
 
dodano: 17.07.2010 przez amwawrzyniak | TAGI: biznes, sukces, porażka, kobieta
Zacznijmy od początku – stało się! Masakra totalna, właśnie wydarzyła się ta potworna katastrofa (tu możesz umieścić to, co właśnie się wydarzyło). Mamy więc, kochana, kilka opcji.
 
dodano: 27.05.2010 przez Mirnal | TAGI: ekologia, śmieci, biznes
W szerszej perspektywie oszczędności surowców są sprawą wszystkich krajów, nas wszystkich.
 
dodano: 07.05.2010 przez Mirnal | TAGI: biznes, prawo, media, naszaklasa
O tym, że Polak Polakowi wilkiem, to już dawno wiemy… Tym razem to nasze polskie panie skoczyły sobie do gardeł; oczywiście w przenośni…
 
dodano: 04.05.2010 przez dudi89 | TAGI: firma, kobiety, biznes, przedsiębiorczość
Dzisiejsza aktywność zawodowa wielu młodych ludzi pokazuje, że biznes „chodzi” nie tylko w trampkach, ale również na obcasach. I nie chodzi nam wcale o przemysł obuwniczy w Polsce…
 
dodano: 29.04.2010 przez 2bepl | TAGI: e-biznes, biznes, żałoba, katyń
W ostatnim czasie media wiele miejsca poświęciły zjawisku, z którym po raz pierwszy zetknęliśmy się na taką skalę. Rejestrowanie domen internetowych, nawiązujących do tragicznych zdarzeń, to praktyka wzbudzająca równie duże kontrowersje.
 
dodano: 26.04.2010 przez MToczyski | TAGI: przedsiębiorczość, msp, menedżer, marketing
Już 27 kwietnia odbędzie się kolejne Alternatywne Spotkanie Biznesowe. Uczestnicy zastanowią się, dlaczego jednym firmom udaje się osiągnąć spektakularne sukcesy, podczas, gdy innym trudno związać koniec z końcem...?
 
dodano: 12.03.2010 przez michalgrala | TAGI: kobieta, sukces, feminizm, kobiety sukcesu
Wkraczanie w branże zdominowane przez mężczyzn zawsze wiąże się z przełamywaniem stereotypów. Nowoczesne technologie, Internet i telekomunikacja do tej pory były ostojami, do których paniom dostać było się niezwykle trudno.
 
dodano: 11.03.2010 przez michalgrala | TAGI: kobieta, sukces, feminizm, kobiety sukcesu
Wkraczanie w branże zdominowane przez mężczyzn zawsze wiąże się z przełamywaniem stereotypów. Nowoczesne technologie, Internet i telekomunikacja do tej pory były ostojami, do których paniom dostać było się niezwykle trudno.
 
Jak zmierzyć skuteczność billboardu? Skąd wiadomo ile zarobiłeś oklejając autobus? W jaki sposób wyliczysz że opłaciło Ci się to opłaciło skoro nie wiesz ile na tym zarobiłeś? Tradycyjna reklama nie jest już skuteczna! Więc co dalej?
 
 
SZUKAJ W PINO
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje