Ithink.pl - Dziennikartstwo Obywatelskie
Polityczny przegląd AD 2007
dodano 08.01.2008
W polskiej polityce rok 2007 był najgorętszym od dawna. Po wielu bojach i konfliktach z wyimaginowanym układem, nieudany eksperyment zwany IV RP poszedł w odstawkę. Oto przegląd najważniejszych wydarzeń minionych miesięcy.
Oczywiście, w roku 2007 oglądaliśmy na własne oczy również inne ciekawe zdarzenia. Zamieszanie wokół Kaczmarka, „białe miasteczko” pielęgniarek, złamana ręka premiera Kaczyńskiego czy też zmiany dokonywane przez wicepremiera Giertycha na liście szkolnych lektur zapewne na długo pozostaną nam w pamięci. Ale przed nami nowy rok, nowe wyzwania i oczekiwania społeczne. Wiele zależy od porozumienia na linii rząd-prezydent, które – choć powoli i topornie – zaczyna się wykształcać.
Nadchodzące 12 miesięcy przyniesie wiele ważnych zdarzeń, na które rządzący, media, a także my – obywatele – będziemy musieli odpowiednio reagować. Oby z pożytkiem dla Polski i całej Europy.
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
REKLAMA
ARTYKUŁY O PODOBNYM TEMACIE
zobacz więcej
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
























