Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
Ithink.pl - Dziennikartstwo Obywatelskie

Pięknie ozdobione ściany

Autor: Papaver
dodano 16.05.2007
Pięknie ozdobione ściany

Jak efektownie powiesić obrazki na ścianie? Przede wszystkim trzeba zadbać o to, by aranżacja pasowała do mebli i dopełniała wnętrze. Warto zwrócić uwagę na oświetlenie, które umożliwi właściwą ekspozycję naszych obrazów.Obrazkowe kompozycje na ścianie.
Obrazki można wieszać w grupach, tworząc układy symetryczne lub asymetryczne. Możemy je wieszać także pojedynczo. Wszystko zależy od naszych upodobań i wielkości dekorowanych ścian.

Jak mocować?
Obrazki lekkie możemy powiesić na zwykłym gwoździu. Ściany betonowe będą wymagały od nas więcej pracy, ponieważ trzeba w nich wywiercić otwory i użyć odpowiednich kołków w które wkręca się haczyki.

Bez gwoździa.
Jeżeli chcesz zaoszczędzić ścianom dziur po gwoździach, możesz wyeksponować obrazki na kilku półkach. Jeżeli Twoje obrazki są duże możesz je po prostu oprzeć o ścianę. Całość kompozycji warto dopełnić np. donicą czy wazonem z kwiatami.
Małe i lekkie obrazki można przymocować do ściany za pomocą masy mocującej.

Stare i nowe
Obrazki jak by z innej epoki a wokół całkiem współczesne meble? Nowoczesne meble doskonale podkreślają urodę drobiazgów wykonanych w starym stylu. Nie obawiaj się takiego zestawienia.

Miękkie klimaty
Jeśli chcesz ocieplić wnętrze mieszkania, znakomicie sprawdzą się obrazy szyte z tkanin. Możesz wybierać między makatkami i obrazami wykonanymi techniką patchworku.

Pokoje maluchów
Gdy dzieci są małe najlepszą dekoracją są ich własne dzieła. Czasem jednak warto na ścianie powiesić dodatkową dekorację z postaciami z dziecięcych bajek.

wróc do artykułów
 
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Aby dodac komentarz należy się zalogować.
 
REKLAMA
 
UŻYTKOWNIK: Papaver
avatar

Opis z moblo.pl
Z tym się niestety zgadzam
W serwisie od:
18.04.2007
Dodaj do znajomych

 
INNE OD Papaver
 
ARTYKUŁY O PODOBNYM TEMACIE
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje