Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
dodano: 28.02.2011 przez buzzer_o | TAGI: szkoła, matura, nauka
Na Facebooku pojawiła się pierwsza na świecie aplikacja umożliwiająca przygotowanie do egzaminu maturalnego z matematyki. Stworzony przez Polaków program jest dostępny w pełni za darmo.
 
dodano: 26.02.2011 przez symbiot | TAGI: drzewa, ekologia lasu, dendrochronologia
Dendrochronologia to naukowa metoda datowania zjawisk przyrodniczych, zabytków i znalezisk archeologicznych zawierających drewno. Początki dendrochronologii, jako dyscypliny naukowej, sięgają badań amerykańskiego astronoma Andrew Ellicot Douglassa.
 
dodano: 26.02.2011 przez magda_f | TAGI: wrocław, turystyka, loty
Mieszkańcy Wrocławia zyskają nową możliwość podróży do Kopenhagi! Już 2. maja linie lotnicze SAS uruchomią bezpośrednie połączenie z Wrocławia do duńskiej stolicy. Rejsy będą odbywały się cztery razy w tygodniu.
 
dodano: 26.02.2011 przez klaudia1224 | TAGI: subkultura, stereotyp
Dojrzewanie to trudny kąsek dla nastolatków. Ciągłe zmaganie się z konfliktem pokoleniowym jest żmudnym zajęciem. Wzmaganie narastającego w sobie buntu ,przeciwstawianie się światu , brak zrozumienia doprowadza do szukania radykalnych sposobów.
 
Już w marcu rusza kolejna odsłona nietypowej bitwy na iPody! Red Bull I-Battle zawita do: Olsztyna, Katowic, Łodzi i Gdańska by na deskach muzycznego ringu wybrać najlepszych selektorów!
 
dodano: 23.02.2011 przez skarbiec.biz | TAGI: przedsiębiorstwa
Przeglądając witrynę internetową Ministerstwa Gospodarki, możemy się dowiedzieć, że misją Ministerstwa jest „stworzenie najlepszych w Europie warunków prowadzenia działalności gospodarczej”.
 
dodano: 23.02.2011 przez skarbiec.biz | TAGI: fiskus
W ostatnich latach modnym słowem w Polsce stał się „podsłuch”. Podobno podsłuchiwała nas policja, podsłuchiwało CBA, CBŚ, podobno żyliśmy w państwie policyjnym.
 
dodano: 23.02.2011 przez atwcom | TAGI: wfc, warsaw flair challenge
3 i 4 marca 2011 roku w klubie Capitol w Warszawie odbędzie się druga edycja Warsaw Flair Challenge – największego w historii polskiego flair międzynarodowego konkursu barmańskiego.
 
dodano: 23.02.2011 przez skarbiec.biz | TAGI: gospodarka
Krótkookresowe prognozy wzrostu gospodarczego dla Polski są pozytywne – w tym i w przyszłym roku ma oscylować wokół 4 proc. Jednak kłopoty mogą się zacząć już za trzy lata...
 
Rodzaj i sposób oświetlenia mają duży wpływ na odbiór eventu i na emocje, które wywołuje on w widzach. Odpowiednia gra świateł nie tylko urozmaica, ale tworzy atmosferę, nadaje specyficzny klimat wydarzeniu.
 

 
REKLAMA
 
TELEWIZJA NA ŻYWO
 
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
SZUKAJ W PINO
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje