Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
dodano: 30.05.2011 przez Damian Żuchowski | TAGI: ekologia, katastrofa, australia, prawa człowieka
Aborygeński klan Mirarr od kilkudziesięciu lat sprzeciwia się górnictwu uranu w Parku Naodowym Kakadu. Seniorka klanu Yvonne Margarula przypomniała, że uran z Kakadu był eksportowany z Australii na potrzeby japońskiego sektora energetycznego.
 
dodano: 30.05.2011 przez Michael_7
Niezwykle popularny bohater serialu animowanego, Pingu, będzie uczył przedszkolaków w Polsce mówić po angielsku dzięki unikalnemu kursowi języka angielskiego dla dzieci od 3 do ponad 7 lat.
 
dodano: 30.05.2011 przez magda_f | TAGI: londyn, las vegas, muzeum archeologiczne, neapol
Każdego dnia rozmaite bodźce uderzają w nas ze wszystkich stron. Chcąc przykuć naszą uwagę na dłużej, należy wpłynąć na wszystkie nasze zmysły. Być może ta koncepcja przyświecała twórcom kolejnych muzeów interaktywnych?
 
dodano: 28.05.2011 przez slawomir.dabrowskimarketing | TAGI: zakupy, luksus
Według badań KPMG produkty z wyższej półki kupuje z różną częstotliwością ponad 2 mln Polaków. Stanowią symbol statusu, więc cieszą się zainteresowaniem nie tylko wśród osób bardzo zamożnych, ale także tych o przeciętnych zarobkach.
 
dodano: 28.05.2011 przez digital121 | TAGI: szkolenia przeciwpżarowe, szkolenia pożarowe
Szkolenia przeciwpożarowe są jednymi z najważniejszych obowiązkowych kursów dla zatrudnionych w przedsiębiorstwach i instytucjach.
 
dodano: 28.05.2011 przez owczarnia | TAGI: copywriting, agencja interaktywna, teksty reklamowe
Chcesz, aby Twoja forma została zauważona, spotkała się z zainteresowaniem szerokich sfer odbiorców? Wiadomo, najbardziej skutecznie ”sprzeda cię” ludziom dobra agencja interaktywna.
 
dodano: 28.05.2011 przez slawomir.dabrowskimarketing | TAGI: zdrowie, uroda, kierowca, kręgosłup
Co łączy księgowego, informatyka, sekretarkę i zawodowego kierowcę? Czy zastanawialiście się kiedyś, ile godzin dziennie spędzamy w jednej, siedzącej pozycji i jaki ma to wpływ na nasz kręgosłup?
 
dodano: 27.05.2011 przez martakroplewska | TAGI: krakow, sport, barmani, flair
Jedyne w Polsce ligowe zawody dla barmanów zaliczane do Pucharu Świata Grand Slam federacji World Flair Association (WFA) wkraczają w kolejny etap działalności.
 
dodano: 27.05.2011 przez Damian Żuchowski | TAGI: indianie, koncerny, prawa człowieka, peru
Widzieliśmy jak wiercenia skutkują skażeniem i prowadzą do podziału między rodzinami, nie przynoszą rozwoju. Achuarowie postanowili, że będą bronić naszego terytorium, tak aby nasze dzieci i przyszłe pokolenia mogły żyć w pokoju...
 
dodano: 27.05.2011 przez rudzik94 | TAGI: aktor edward żentara nie żyje
Edward Żentara, dyrektor tarnowskiego Teatru im. Ludwika Solskiego zmarł w wieku 55 lat w swoim mieszkaniu w Tarnowie - poinformowało biuro prasowe Urzędu Miasta Tarnowa. Według małopolskiej policji, Żentara popełnił samobójstwo.
 

 
REKLAMA
 
TELEWIZJA NA ŻYWO
 
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
SZUKAJ W PINO
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje