Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
Czyli krótko o tym jakie auto wybrać? Jeśli o czymś zapomniałem to dopiszcie proszę......przyda się nie tylko mi........:)
 
Przypominasz sobie niezwykle zdolnego stratega Grecji antycznej, Aleksandra Macedońskiego? Pewnie uczyłeś się o nim na historii.
 
dodano: 20.04.2009 przez WiXa | TAGI: rodzina, zdrowie, psychologia, depresja
- Mamusiu, mamusiu... Ja nie chcę iść do psychiatry! - Mam to gdzieś! Chcę wreszcie wiedzieć, dlaczego płaczesz, kiedy cię biję!
 
dodano: 20.04.2009 przez donmateo21 | TAGI: chiny, kubica, formuła
Sebastian Vettel wygrał tegoroczne GP Chin. Na mokrym torze w Szanghaju działo się wiele. Niestety, znów fatalnie pojechał Robert Kubica. Polak był dopiero trzynasty.
 
dodano: 20.04.2009 przez toslava | TAGI: zapytanie ofertowe, portale, internet, handel
W dobie kryzysu wszędzie słychać wołania o cięcia, redukcje i o to najgorsze co ważniejsze … oszczędności. Wirtualna sieć na szczęście jednak nie poddaje się tak łatwo kryzysowym wahaniom.
 
dodano: 20.04.2009 przez WiXa | TAGI: zdrowie, głodówka, dieta, uroda
Wertując Internet w poszukiwaniu skutecznej metody na zrzucenie kilku zbędnych kilogramów znalazłam wiele ciekawych informacji, na które sama bym nie wpadła.
 
dodano: 19.04.2009 przez zbigniew_jankowski | TAGI: sycylia, włochy, iran-contra, cia
Narkotyki, stanowiące główny towar międzynarodowej wymiany handlowej, odgrywają w polityce imperium amerykańskiego dwie decydujące role...
 
dodano: 19.04.2009 przez WiXa
Zamiast szkoły dom, zamiast nauczycieli rodzice. Domowe nauczanie staje się coraz popularniejsze w Polsce.
 
dodano: 19.04.2009 przez WiXa | TAGI: zwycięscy, faworyci, narciarstwo klasyczne, piłka nożna
Kim dzisiaj jest kibic? Osobą trzymająca kciuki za zwycięzców, czy jednak miłośnikiem danej dyscypliny sportu? Polacy kochają sport, tłumnie widać ich na stadionach, boiskach, skoczniach. Ilu jest prawdziwymi kibicami?
 
dodano: 17.04.2009 przez andrzej_p_urbanski | TAGI: wiedza, informatyka, matematyka, nauka
Czy można jakoś zmotywować uczniów naszych szkół by się uczyli zwłaszcza tak trudnych rzeczy jak matematyka? Poznańskie władze miejskie, które fundują gimnazjalistom dodatkową lekcję matematyki niespodziewanie wspiera ... bohater literacki.
 

 
REKLAMA
 
TELEWIZJA NA ŻYWO
 
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
SZUKAJ W PINO
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje