Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
Jedno oko, czyli lewe widzi świat przez łzy i bardziej na chłodno, czyli niebieskawo, a drugie prawe widzi świat na ciepło, czyli prawe jakby złotawy był dobry i cieplutki.
 
dodano: 28.09.2009 przez Bart07 | TAGI: pasja, praca, internauta, audycje radiowe
Jak każdego dnia William siedział na przeciwko swojego małego, czerwonego komputera który jak nikt inny potrafił sprostać jego wymaganiom, William czasem sam nie mógł im sprostać wymagając od siebie co raz więcej i więcej, ale nie Dell.
 
Galerie handlowe - znaleźć tam można niemalże wszystko. Markowe ubrania, ekskluzywne perfumy czy też elegancką biżuterię. Galerie to nie tylko miejsca mody, stylu i bogatego życia. To również miejsce kultu niektórych nastoletnich dziewczyn.
 
Brak wolności słowa w centrum Europy nareszcie stał się oficjalny.*
 
dodano: 28.09.2009 przez arturkrol | TAGI: człowiek w hierarchii, opowiadanie, kołcz, coach
Szanowni państwo, w dzisiejszym programie przyjrzymy się niezwykle ciekawemu gatunkowi zwierząt.
 
dodano: 26.09.2009 przez mahamaskulista | TAGI: emigranci, chiny, separatyzm, kaukaz
Niedawno prezydent Miedwiediew zauważył coś, co umyka światu a zwłaszcza całej naszej scenie politycznej. Rosja chwieje się na wszystkie strony i wkrótce upadnie. A pierwsze przejawy tego upadku pojawiły się właśnie dzisiaj.
 
dodano: 26.09.2009 przez fryzjerka | TAGI: wzmaniające, odżywcze, włosy, lecznicze
Bambus to trawa oraz jedna z najciekawszych roślin, jakie zna ludzkość. Ubrania, których nie trzeba prać, serum do włosów, w końcu mosty i dawne narzędzia tortur – to niektóre przykłady wykorzystania tej wszechstronnej rośliny.
 
dodano: 26.09.2009 przez arturkrol | TAGI: nlp, panorama społeczna, coach, life coach
Panorama społeczna - czyli to, w jaki sposób organizujesz w swojej głowie innych ludzi w swoim życiu i swoja pozycje względem nich.
 
dodano: 26.09.2009 przez arturkrol | TAGI: zrozumieć umysł, umysł, submodalność, pamięć
Masz różne myśli i doświadczenia. Czy zastanawiałaś się kiedyś, w jaki sposób Twój mózg, Twoja podświadomość i w końcu Ty sama, je porządkujecie?
 
dodano: 25.09.2009 przez arturkrol | TAGI: imprezowicz, imprezy, impreza, rozwój
Dla niektórych ludzi, imprezy to piekło. Albo nudzą się na nich niemiłosiernie, siedząc gdzieś w kącie, albo błąkają z miejsca na miejsce, niepewni co ze sobą zrobić i załapując się na kawałki rozmów.
 

 
REKLAMA
 
TELEWIZJA NA ŻYWO
 
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
SZUKAJ W PINO
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje