Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
dodano: 01.10.2009 przez adi885 | TAGI: samorząd, buspas, warszawa, warszawska komunikacja miejska
BUSpas w Warszawie miał się okazać przełomem i wygodą dla pasażerów komunikacji miejskiej. Jak jest obecnie? Pasażerowie może i się cieszą z realizacji pomysłu, lecz na pewno nie kierowcy samochodów osobowych.
 
dodano: 01.10.2009 przez marboro | TAGI: mp3, listy przebojów, płyty, wytwórnie muzyczne
Tłum kłębi się przy barze, na parkiecie ścisk, że ledwo można palec wcisnąć. Z głośników płynie strumień disco, hip-hopu i innych tym podobnych tanecznych brzmień. Nagle lecą pierwsze dźwięki
 
dodano: 01.10.2009 przez tomasz_bar | TAGI: pracownik, pracodawca, poszukiwanie pracy, inflacja
Z takim dość dziwnym zjawiskiem mamy do czynienia. Z opublikowanych właśnie danych GUS wynika, iż wzrósł odsetek osób mających pracę ale poszukujących nowej, lepiej płatnej posady.
 
dodano: 30.09.2009 przez zbigniew_jankowski
Skala kłamstwa i manipulacji związanych z przygotowaniem operacji szczepień jest szokująca. Poddani jesteśmy najnowocześniejszym technikom zastraszania. To droga do Nowego Porządku Świata.
 
Jeżeli uważasz, że Włochy to tylko makaron i pizza, to w tym artykule pokażę, że to prosta, pyszna i wspaniała kuchnia dla każdego.
 
Już od rana ożywiamy wnętrza teatrów, ulice i chodniki Warszawy… - w tym roku TEATR zawita także do telewizji…
 
Prawdziwe bezpieczeństwo energetyczne jest wtedy, gdy kraj jest samowystarczalny pod tym względem. Aby to osiągnąć, należy policzyć, ile energii brakuje, na jakich nośnikach, a także jak można ją zastąpić taką, której jest pod dostatkiem.
 
Już od rana ożywiamy wnętrza teatrów, ulice i chodniki Warszawy… - w tym roku TEATR zawita także do telewizji…
 
dodano: 29.09.2009 przez lukasz_k | TAGI: patrole, policja, patrol, straż
Nie od dziś znani nam strażnicy miejscy, nie jednego obywatela potrafią doprowadzić do podwyższonego ciśnienia. Dlaczego tak jest? Przecież jest ich pełno. Nie boję się powiedzieć, że jest ich tylu, co w godzinach szczytu w Tokio.
 
dodano: 29.09.2009 przez paweljaroszynski | TAGI: zabawa, śmieszne, ranking, humor
Odnosicie czasami wrażenie, że jesteście robotami i przepracowujecie się ponad miarę? W czasach kryzysu i nierównej walki o stołki każdy stara się przynajmniej dorównać niedoścignionemu wzorowi – maszynie...
 

 
REKLAMA
 
TELEWIZJA NA ŻYWO
 
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
SZUKAJ W PINO
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje