Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
dodano: 22.02.2010 przez ramariusz | TAGI: urzędnicy, dodatki mieszkaniowe, eksmisja, niepełnosprawni
W Polsce nie pomaga się ludziom ubogim. Prawa osób niepełnosprawnych i ochrona rodziny w pewnym zakresie są fikcją.
 
Szkolenie NLP jest niezwykle unikalnym doświadczeniem. Dla jednych dosłownie uderzeniem takim mocnym, że świat zaczyna się zmieniać jak w Matrixie.
 
Adolf Hitler był człowiekiem bardzo przesądnym. Niektórzy mówią, że wysyłał specjalne ekspedycje w celu zgłębiania tajemnic zjawisk nadprzyrodzonych i odnajdywania odpowiedzi na pytania nurtujące ludzkość.
 
dodano: 22.02.2010 przez bartlomiej55 | TAGI: małżeństwo
Różne są opinie na ten temat, różne propozycje odpowiedzi. Większość głosi: Ludzie, małżeństwo dziś nic nie znaczy, puste słowa- nic więcej. Ludzie nie lubią zobowiązań, sakrament małżeństwa więcej odbiera niż daje.
 
dodano: 21.02.2010 przez barbarajanina | TAGI: być, zadowolenie, szczęście, życie
Jak poznać samego siebie? To proste! Wystarczy stanąć przed lustrem :) No tak, gdyby to było takie łatwe. Według mnie bardzo istotnym dla poznania prawdy o sobie samym jest przede wszystkim uświadomienie sobie istnienia wewnątrz nas postaci...
 
dodano: 21.02.2010 przez dolinzka | TAGI: bogaty, myśl i bogać się, dekret, myśli
„Aktualna sytuacja człowieka jest dokładnym odzwierciedleniem jego przekonań” Anthony Robbins. Twoja aktualna sytuacja finansowa jest dokładnym odzwierciedleniem tego co myślisz o pieniądzach.
 
dodano: 21.02.2010 przez pixelpr | TAGI: design, agencje reklamowe, marketing, reklama
Jesteś właścicielem firmy lub osobą pracującą w dziale marketingu i szukasz osoby, która zaprojektuje Ci logo, bądź nowe materiały firmowe. Znajdujesz odpowiednią osobę i zaczynasz współpracę. Wszystko przebiega fajnie, aż tu nagle...
 
dodano: 21.02.2010 przez mikolajczuba
Unia Europejska i Rosja konkurują między sobą o poparcie mieszkańców sześciu państw objętych programem Partnerstwa Wschodniego. Pozostanie to jednym z najważniejszych wyzwań stojących przed Wspólną Polityką Zagraniczną i Bezpieczeństwa.
 
Każda osoba rozpoczynająca odchudzanie powinna zapoznać się ze zbiorem prostych zasad, które są pomocne w procesie odchudzania.
 
dodano: 19.02.2010 przez karolinaschaefer | TAGI: spotkania, single, matrymonialne, randki
Serwis matrymonialny be2 przeprowadził ankietę wśród 500 użytkowników na temat: Jakie znaczenie mają dla Ciebie Walentynki?
 

 
REKLAMA
 
TELEWIZJA NA ŻYWO
 
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
SZUKAJ W PINO
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje