Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
dodano: 25.02.2010 przez lios | TAGI: mieszkanie, okna, gaz, świadomość
Tegoroczna zima dopisała zarówno pod względem opadów śniegu jak i całkiem sporego mrozu. Od wielu lat nie odnotowano w Polsce tak mroźnej i śnieżnej zimy. Starsi ludzie pamiętają, że ostatnia zima o tej intensywności opadów i mroźności...
 
dodano: 25.02.2010 przez jakub_sadowski | TAGI: czasem, zarządzanie, szkolenia, sprzedaż
Dowiesz się jak umiejętnie i skutecznie delegować zadania swoim pracownikom oraz jak kluczowe znaczenie ma Twoja wiedza i konsekwencja w działaniu całości zespołu i firmy.
 
dodano: 24.02.2010 przez adam.kopec | TAGI: biblioteka, cena, książka, empik
Czytasz ten tekst i wiesz, że część ceny książki uwarunkowana jest kosztami produkcji, zdajesz sobie również sprawę z tego, że kolejną część stanowią zyski dla autora, producenta i pośrednika.
 
dodano: 24.02.2010 przez presston | TAGI: kąpiel, relaks, spa, pielęgnacja ciała
Nie trzeba wyjeżdżać daleko do luksusowego ośrodka za duże pieniądze na kilka dni. Każda z nas piękno i relaks może odnaleźć za darmo, tuż we własnej łazience, najbliższego wieczoru.
 
dodano: 24.02.2010 przez anpel | TAGI: dryszel tenis stołowy gliwice
Obok Andrzeja Grubby i Leszka Kucharskiego, Stefan Dryszel z dorobkiem 25 medali w Mistrzostwach Polski, należał do medalowej awangardy tenisa stołowego w Polsce.
 
dodano: 24.02.2010 przez barbarajanina | TAGI: otyłość, odchudzanie, sylwetka, szczupła
Wyobraź sobie, że właśnie bierzesz udział w premierze nowego produktu do likwidowania nadwagi. Z informacji i doświadczeń znanych Ci osób, które korzystały z tego urządzenia wynika, że jest ono rewelacyjne.
 
dodano: 23.02.2010 przez teresan | TAGI: farmville, społeczność, gra omputerowa, rozrywka
O ile posiadacie konto na Facebooku, bez wątpienia zauważyliście, że przyjaciele rozbudowują zagrodę, nabywają co rusz to nowe narzędzia, znajdują i adoptują samotne zwierzęta. Ewidentnie są użytkownikami społecznościowej gry FarmVille.
 
dodano: 23.02.2010 przez foccus | TAGI: uderzenia gorąca, objawy menopauzy, menopauza a, menopauza
Menopauza i klimakterium i związany z nimi spadek poziomu estrogenów wymaga profesjonalnego podejścia do tematu. Korzystając z nowoczesnych suplementów diety każda kobieta jest w stanie doskonale sobie poradzić.
 
dodano: 23.02.2010 przez akwas | TAGI: ordynacja, parytet, polityka, polska
Sądzę, że listy wyborcze nie są dobrze konstruowane. Może nie jestem mądrzejsza od pana Palikota, ale ładniejsza – pewnie tak. A już na pewno jestem od niego grzeczniejsza. Pani Mucha natomiast jest miła tak jak ja i ładna, i mądra.
 
dodano: 23.02.2010 przez ssapeta | TAGI: uroda, makijaż
Makijaż tak samo jak ubranie powinno być dostosowane do okazji. Jak go wykonać żeby zawsze wyglądać odpowiednio do okoliczności.
 

 
REKLAMA
 
TELEWIZJA NA ŻYWO
 
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
SZUKAJ W PINO
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje