Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
dodano: 01.03.2010 przez skierka1871 | TAGI: zakopane, gry hazardowe, gubałówka, oszuści
Wielu turystów odwiedza Zakopane i najbardziej charakterystyczne miejsca w Zakopanem, by czerpać pełnymi garściami z oferty i całej masy atrakcji. Niestety podczas wyjazdów czujność i ostrożność zanikają, czego efektem mogą być kiepskie wspomnienia.
 
Czym różni się przeciętna kobieta od feministki i czy feminizm, to najgorsze, co może mężczyzn spotkać? Tego dowiedzieć się możesz bardzo prosto, pytając swoją partnerkę: co sprawia, że jesteś gentlemanem, a co, że ona jest damą.
 
dodano: 01.03.2010 przez dziergawka | TAGI: szpital, kierownik szpitala, szpitale, pacjent
Artykuł traktuje o zakresie odpowiedzialności prawnej kierownika spzoz za działania organizacyjne. Problemem przewodnim jest zakres obowiązywania prawa, model urzędowego odstępstwa, systemy weryfikacji etycznej norm prawnych.
 
dodano: 01.03.2010 przez mestra | TAGI: szybka gotówka, doładowania, telefony komórkowe, komórki
Nowy sposób na szybkie pieniądze? Komórka w roli bankomatu? Anonimowe płatności? Sprawdź, jak naprawdę działa sms2cash.pl
 
dodano: 27.02.2010 przez archman | TAGI: hurtownia danych, hurtownie danych
Nie jest tajemnicą, że obecnie przewagę konkurencyjną zdobywa się poprzez szybkie reagowanie na zmiany zachodzące w sferze zewnętrznej (otoczenie gospodarcze) i wewnętrznej (obszar firmy) .
 
Żyjemy w pośpiechu, czas to pieniądz, czas ucieka, brak czasu – jakże często powtarzamy te słowa. Zajęci codziennymi obowiązkami, gonieni przez terminy, teraz – jak nigdy wcześniej – mamy potrzebę dokładnego pomiaru czasu.
 
dodano: 27.02.2010 przez lios | TAGI: platyna, zloto, konto w banku, karta kredytowa
Ważną część obyczajowości codziennej w Polsce stanowią wierzenia i rytuały religijne (religijna kultura obyczajowa). W tradycyjnej polskiej rodzinie nagromadzenie przedmiotów i zachowań symbolicznych charakteryzuje następujące święta:
 
dodano: 27.02.2010 przez annok87 | TAGI: technologia, zdrowie, pomoc, opieka
Zmienia się mentalność społeczeństwa. Starość jest coraz częściej kojarzona z okresem życia, kiedy człowiek ma nareszcie czas dla siebie, najbliższych oraz poświęceniem się swojemu hobby.
 
W Polsce znaleźć można wiele atrakcyjnych miejsc, w których podczas wakacji można wypoczywać i korzystać z wielu atrakcyjnych sposobów na spędzanie czasu. Jednym z takich miejsc bez wątpienia jest Zakopane.
 
dodano: 25.02.2010 przez mestra | TAGI: forum, posty, przedsiębiorca, zniesławienie
Sklep internetowy nie wysłał ci towaru? Czujesz, że jakaś firma cię oszukała i chcesz wszystkim powiedzieć, że masz do czynienia z oszustami? Uważaj – zanim napiszesz coś w Internecie lub pobiegniesz na policję, najpierw zastanów się.
 

 
REKLAMA
 
TELEWIZJA NA ŻYWO
 
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
SZUKAJ W PINO
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje