Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
 
WYNIKI WYSZUKIWANIA - znaleziono 14 odpowiedników dla

gazeta

dodano: 15.03.2011 przez surtv | TAGI: pociagu, metrowy, wariat, jest
Dwa węże znaleźli pracownicy obsługi pociągu relacji Gdynia – Zakopane w przedziale, w którym jechali i w którym przewożone były paczki kurierskie (Gazeta Olsztyńska).
 
dodano: 26.02.2011 przez surtv | TAGI: gazeta, wyborcza, kanal, straz
Nawet w czasie największych mrozów śpią w kanałach, na działkach, pustostanach. Wolą to, niż ośrodki dla bezdomnych. Strażnicy przywożą im zupę i przy okazji sprawdzają, czy żyją (gazeta.tv).
 
dodano: 09.02.2011 przez surtv | TAGI: policja, tir, pirat, drogowy
Na drodze krajowej numer 8 kierowca słowackiego tira nie zważając na znaki i przepisy drogowe niebezpiecznie wyprzedzał inne pojazdy. Kierowcy jadący z przeciwka musieli gwałtownie hamować i zjechać na pobocze, aby nie doszło do czołowego zderzenia. Białostoccy policjanci zatrzymali 51-latka, który został ukarany przez mundurowych...
 
dodano: 10.01.2011 przez surtv | TAGI: ikarus, waszawa, gazeta, wielka
Rekordu: ilu ludzi zmieści się w ikarusie 280, nie udało się pobić. - To znak, że będzie dużo pieniędzy - śmiali się wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (gazeta.tv).
 
dodano: 18.10.2010 przez surtv | TAGI: szczecin, dachowania, symulator, dzieje
Symulator, w którym każdy może się przekonać co dzieje się w samochodzie podczas dachowania, jak ważne są pasy bezpieczeństwa i dlaczego trzeba chować leżące luzem na siedzeniach przedmioty kupił Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Szczecinie (gazeta.pl).
 
dodano: 09.10.2010 przez surtv | TAGI: prezydent, przejela, gadac, szkoda
Zobacz jak dziennikarze GW przejęli transmisję wideo na oficjalnej stronie prezydenta RP, Bronisława Komorowskiego (zdjęcia dzięki uprzejmości wyborcza.pl)
 
dodano: 13.04.2010 przez kami21 | TAGI: rosyjska, gazeta, skladaja, cialo
Rosyjska gazeta: składają ciało prezydenta do trumny - FILM Z MIEJSCA KATASTROFY
 
dodano: 01.04.2010 przez surtv | TAGI: gdansk, gazeta, wyborcza, nagranie
Film został nagrany z samochodu w gdańskiej dzielnicy Chełm we wtorek 30 kwietnia około godz. 21. 40. - Zobaczyłem, że dwóch mężczyzn dopada trzeciego i ciągnie go od strony oświetlonej ulicy w ciemne zakamarki grożąc pobiciem - opowiada autor filmiku. - Pomyślałem, że nagranie komórką ich odstraszy.
 
Kiedy zmarł król popu, Michael Jackson, media (także nasze) rozpętały nagonkę na wszystkich cwaniaków, którzy chcą zarobić na jego śmierci.
 
dodano: 28.06.2009 przez shara | TAGI: uczniowie, uczeń, student, studenci
Dziennikarstwo obywatelskie to informowanie za darmo i w interesie społecznym. Dziennikarze amatorzy nie są konkurencją dla redakcji, ale często je inspirują. Czasem mają też szansę stać się ich częścią.
 
 
SZUKAJ W PINO
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje