Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
 
WYNIKI WYSZUKIWANIA - znaleziono 27 odpowiedników dla

szkoda

dodano: 08.03.2011 przez surtv | TAGI: masakra, opole, policja, kluczbork
1000 złotych mandatu i 26 punktów karnych. Na tyle policja wyceniła rajd kierowcy mercedesa, który pędził z prędkością 203 km/h na trasie Jełowa – Bierdzany. Droga ta autostradą nie jest na pewno (kluczbork.policja.gov.pl).
 
dodano: 02.03.2011 przez surtv | TAGI: rtlinfo, junior, barranquilla, deportivo
Nie chciałem tego zrobić - bronił się Luis Moreno, piłkarz regionalnego Deportivo Pereira, który na boisku Junior Barranquilla w Kolumbii brutalnie wykopał z murawy Bogu ducha winnego ptaka. Sowy nie udało się uratować (rtlinfo.be).
 
dodano: 09.12.2010 przez surtv | TAGI: telewizja, slask, cieszynski, zderzenie
60 samochodów zderzyło się po południu na krajowej
 
dodano: 30.11.2010 przez surtv | TAGI: snieg, zima, policja, masakra
W miejscowości Rudna Wielka, kierowca ciężarówki, na śliskiej nawierzchni spowodowanej padającym śniegiem, wpadł w poślizg i uderzył w przydrożny budynek mieszkalny. Samochodem była przewożona sól, która wysypała się na jezdnię. Budynek mieszkalny ma zniszczone ściany i dach. Na szczęście, nikt z mieszkańców nie został...
 
dodano: 09.10.2010 przez surtv | TAGI: prezydent, przejela, gadac, szkoda
Zobacz jak dziennikarze GW przejęli transmisję wideo na oficjalnej stronie prezydenta RP, Bronisława Komorowskiego (zdjęcia dzięki uprzejmości wyborcza.pl)
 
dodano: 09.10.2010 przez surtv | TAGI: chlopca, palestynskiego, potracil, news
Rzecz dzieje się w Jerozolimie. W internecie pojawiło się nagranie pokazujące grupę palestyńskich chłopców atakujących samochód prowadzony prawdopodobnie przez Izraelitów. Jeden z nich został dość poważnie potrącony. Zdaniem policji, kierowca został już przesłuchany (ITN News)
 
dodano: 06.10.2010 przez surtv | TAGI: wypadel, belem, brazylia, duzo
Użycie słowa cud, to w tym przypadku żadna przesada. Kamera uchwyciła dramatyczny wypadek w Brazylii: pędzący samochód wjeżdża w kobietę, ta leci w powietrzu przez kilka metrów i upada z wielką siłą na ziemię. Co najważniejsze, kobieta wyszła z wypadku praktycznie bez większych obrażeń (Daily Mail).
 
dodano: 06.10.2010 przez surtv | TAGI: hungary, russia, today, toxic
Rząd Węgier ogłosił we wtorek stan wyjątkowy w trzech komitatach (województwach): Veszprem, Gyor-Moson-Sopron i Vas, w związku z poniedziałkowym wyciekiem toksycznej substancji ze zbiornika w zakładach aluminiowych w mieście Ajka (Russia Today).
 
dodano: 25.09.2010 przez surtv | TAGI: hillsborough, sheriff, office, hart
Rzecz dzieje się w Hillsborough w stanie Floryda. Kamery bezpieczeństwa zainstalowane w miejskim autobusie HART uchwyciły moment uderzenia dźwigu w kolumnę samochodów oczekujących na zielone światło. Jedna osoba została poważnie ranna (youtube.com).
 
dodano: 16.09.2010 przez surtv | TAGI: turcji, wypadek, smierletny, gadac
Co najmniej dziewięć osób zginęło w wyniku wypadku do którego doszło na autostradzie w Stambule w Turcji. Wszystko zarejestrowały kamery monitoringu (IHA).
 
 
SZUKAJ W PINO
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje